Simona přišla do vily společně s Gabrielou jako bombshells a jejich úkol byl rozhodit vzniklé dvojice.

Jako první opustila Love Island Markéta, která si během krátké chvíle vysloužila u diváků titul největší plačky a její vztah s Pítrem začal být po pár dnech doslova toxický. Jejího partnera Pítra získala Gabriela a Simona vytvořila pár s Petrem G..

Nová účastnice Simona ale dlouho ve vztahu s podivínským fotografem nevydržela a ihned se zakoukala do Vaška, který byl vybrán po hlasování děvčat ze čtyř adeptů jako další soutěžící.

Simona si počkala na večerku a přepadla Vaška v posteli

Simona se netají svou vášní pro sexy muže a jakmile dorazil Vašek, podlomila se jí kolena. Na prvním rande padlo pár vášnivých polibků a nový účastník ihned nabídl noční návštěvu jeho lóže.

Na tajné ložnicové setkání skutečně došlo a ačkoliv byly některé páry stále vzhůru, Simona Vaška pod peřinou ručně uspokojovala.

Romance skončila ve chvilce, kdy se probudil zmatený Petr G. a začal svou partnerku hledat. Simona tak erotický moment raději přerušila a vrátila se do své postele.

Václav se nechal od Simony uspokojit pod dekou.

Diváci Vaška nenávidí podobně jako Simonu

Simona u diváků zatím příliš pozitivních reakcí nesklízí, její nový objev Vašek na tom ale není o nic lépe.

Samolibá povaha Václava lidem příliš nesedla a proto se stejně jako jeho partnerka zatím dočkal velice ostré kritiky.

"Strašnej debil. Ta Simona si ho vybrala, protože je stejně vypatlaná, jako on, blejeme," neberou si komentující s Vaškem servítky. "To je dem*nt," vyjadřují fanoušci Love Islandu svou averzi vůči nováčkovi ve vile. Zatímco diváci nemohou Vaškovi přijít na jméno, Simona má oči jen pro něj a tak je možné, že se jako dvojice dostanou daleko. Necháme se překvapit.

Hrdličky si domluvily tajné rande.