Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Největší zájem byl o Honzu, v reality show Love Island vznikly první páry

Markéta a Peter
Markéta a Peter
Zdroj: TV Nova
Markéta a Peter

Na televizní obrazovky konečně vtrhla nejžhavější reality show toho roku – Love Island. I když se v prvním dílu nezdálo, že by v sobě většina účinkujících našla zalíbení, všichni už vytvořili soutěžní páry. Mezi kým to při prvním setkání nejvíce jiskřilo?

Hlavním úkolem soutěžících bylo, aby se hned na začátku s někým spárovali. Jenže to nakonec nebylo vůbec tak jednoduché, jak si možná televizní tvůrci původně mysleli. Zejména muži zažili nejednu trapnou chvilku, když o ně neprojevila zájem žádná z dívek.

Fotograf Petr zůstal na ocet

Jako první zůstal na ocet vyhledávaný fotograf Petr, který pochází z Karlových Varů. Když předstoupil před pět finalistek, zřejmě ho ani ve snu nenapadlo, že ani jedna z nich neudělá krok vpřed. To byl totiž způsob, jak účastnice pořadu měly dát nejevo, že se jim líbí.

Na druhou stranu se děvčatům nikdo nemůže divit, protože Petr se neuvedl dvakrát nejlépe. Před dívkami, které na ostrov přijely hledat velkou lásku, totiž řekl, že není typ, který by měl vážné a dlouhotrvající vztahy.

Protože ale podle pravidel účastníci show musí soutěžit v párech, Petr si vybral exotickou krásku Viktóriu "Aishu" z východního Slovenska. Rozpaky při dalším seznamování tím ale zdaleka neskončily. Bez partnerky zpočátku skončil i pohledný svářeč a amatérský fotbalista Martin, který nedokázal skrýt svoje zklamání. Sedmadvacetiletý rodák z Oseku proto po chvíli zakotvil u budoucí právničky Markéty.

Seznamování pokračovalo dál a košem dostal i tanečník Vilém z Olomouce, který podle všeho dívky příliš nezaujal. Moderátorka pořadu Nikol Moravcová se snažila sympatického studenta nabídnout tanečnici a choreografce Tereze, bohužel ale bezúspěšně.

Markéta vyměnila Martina za Petra

Vilém se proto připojil k blondýnce Lauře, která ale ze spojení dvakrát nejásala. Zato Tereza mohla oči nechat na dalším soutěžícím, kterým byl nesmělý pivovarník Jan. O toho se během úvodní epizody nakonec mezi dívkami odehrála největší bitva. S Honzou se totiž chtěly spárovat hned tři dívky, nadšený sportovec tak při počátečním výběru zaznamenal největší úspěch. A nakonec si otec pětiletého syna zvolil právě Terezu.

Další prekérní situace nastala při příchodu modela Petra, kterému kvůli rozlišení všichni začali říkat anglicky Pítře. Na to je pětadvacetiletý umělec nakonec zvyklý z módních přehlídek, které chodí po celém světě. Jakmile se objevil před soutěžícími, okamžitě vzbudil zájem u Markéty. Ta už vedle sebe ale měla svářeče Martina, který samozřejmě okamžitě znejistěl.

Napětí by se v tu chvíli dalo krájet. Protože se ale citům nedá poroučet, Pítr se skutečně spojil s Markétou. Martin, který dostal nečekané kopačky, se proto musel přidat k Mishale. Ta váhala tak dlouho, až zůstala při výběru partnera jako poslední nezadaná.

Jak ale bývá u podobných realit show zvykem, situace se mezi soutěžícími mění prakticky každým dnem. Uvidíme, jestli si budou dvojice rozumět a jak dlouho spolu vlastně vydrží.

Podívejte se, jak snadno Markéta přešla od Martina k Pítrovi.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky