Příchozí bombshells mají za úkol v seznamovací reality show Love Island rozbít stabilní páry.

Za tímto účelem přišly také sestry Sára a Sabina. Jakmile ale blonďaté duo nastoupilo do vily, začaly se šířit velice zajímavé informace.

Sára totiž údajně do Love Islandu nepřišla hledat lásku, nýbrž milionovou výhru a nasbírat nové sledující na Instagram. V reálném životě má být Sára zadaná za známého fotbalistu.

Láska s fotbalistou

Sára si před příchodem do vily veřejně vyznávala lásku s talentem brněnské Zbrojovky Michalem Ševčíkem. Z této informace byla zaskočená i moderátorka show Zorka Hejdová, kterou diváci pořadu zahrnuly dotazy na Sáru, která má být dokonce zasnoubená.

"O ničem takovém, přiznám se, nevím," odpověděla jim lehce zaraženě během živého vysílání na Instagramu. Ševčík ještě před pár týdny komentoval blonďaté účastníci reality show pravidelně fotky a psal velice osobní vzkazy jako: "My babe," na což Sára reagovala srdíčkem a emoticonem pusinky.

Jakmile ale začala nová bombshells sdílet fotky z Love Islandu, tokání se Ševčíkem skončilo. Zda se partneři dohodli a fotbalista vyslal svou polovičku do vily pro výhru nebo se Sára spontánně sbalila po rozchodu a odjela hledat lásku, to zatím zůstává záhadou.

Sára je prý v reálném životě již zadaná