Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Markéta z Love Islandu zažila peklo, ve škole ji šikanovali, dotáhla to do Miss

Markéta a Pítr
Markéta a Pítr
Zdroj: TV NOVA
Markéta a Pítr

Love Island jako první opustila soutěžící Markéta, která sice na ostrově našla lásku, její partner Pítr ale bohužel city neopětoval, a tak musela začínající modelka přenechat místo své sokyni Gabriele. Ačkoliv působí Markéta jako mladé, nezkušené kuře, ve skutečnosti si v minulosti dost zkusila. 

Markéta Chytilová se širšímu publiku představila poprvé v roce 2020, kdy se dostala do finálové desítky soutěže Miss Czech Republic.

Vítěznou příčku ale Markéta neobsadila a tak se po roce rozhodla oprášit svou televizní slávu v seznamovacím pořadu Love Island.

V luxusní vile se ale devatenáctiletá modelka dlouho neudržela, po pár dnech ji vyřadila nově příchozí bombshell Gabriela, která toxický vztah Markéty a Pítra ukončila.

Markéta si prožila těžké dětství

Na první pohled působí Markéta jako sebevědomá dívka. Na Instagramu i přehlídkových molech hrdě vystavuje své ladné křivky, ne vždy ale tomu tak bylo.

Účastnice Love Islandu je totiž romského původu a nedávno přiznala, že v dětství zažila rasovou šikanu od svých spolužáků, a to právě kvůli tmavší barvě kůže.

"Na základní škole mě šikanovali kvůli barvě pleti," svěřila se webu super.cz s bolestivým zážitkem.

Vrátí se Markéta do vily?

I když Markéta během pobytu působila velice emotivně, svůj odchod vzala překvapivě sportovně. "Abych se přiznala, když jsem zjistila, že odcházím, spadl mi obrovský kámen ze srdce. Každý ode mě čekal nějakou emoci nebo reakci, ale já jsem byla úplně klidná," prozradila novaplus.cz po svém vypadnutí z ostrova lásky.

Ve svých stories ale mladá kráska naznačila, že se možná do Love Islandu může ještě vrátit, což by pořádně zamíchalo kartami ve vile.

"Možná se vrátím, co my víme," napsala Markéta tajemně.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky