Markéta Chytilová se širšímu publiku představila poprvé v roce 2020, kdy se dostala do finálové desítky soutěže Miss Czech Republic.

Vítěznou příčku ale Markéta neobsadila a tak se po roce rozhodla oprášit svou televizní slávu v seznamovacím pořadu Love Island.

V luxusní vile se ale devatenáctiletá modelka dlouho neudržela, po pár dnech ji vyřadila nově příchozí bombshell Gabriela, která toxický vztah Markéty a Pítra ukončila.

Markéta si prožila těžké dětství

Na první pohled působí Markéta jako sebevědomá dívka. Na Instagramu i přehlídkových molech hrdě vystavuje své ladné křivky, ne vždy ale tomu tak bylo.

Účastnice Love Islandu je totiž romského původu a nedávno přiznala, že v dětství zažila rasovou šikanu od svých spolužáků, a to právě kvůli tmavší barvě kůže.

"Na základní škole mě šikanovali kvůli barvě pleti," svěřila se webu super.cz s bolestivým zážitkem.

Vrátí se Markéta do vily?

I když Markéta během pobytu působila velice emotivně, svůj odchod vzala překvapivě sportovně. "Abych se přiznala, když jsem zjistila, že odcházím, spadl mi obrovský kámen ze srdce. Každý ode mě čekal nějakou emoci nebo reakci, ale já jsem byla úplně klidná," prozradila novaplus.cz po svém vypadnutí z ostrova lásky.

Ve svých stories ale mladá kráska naznačila, že se možná do Love Islandu může ještě vrátit, což by pořádně zamíchalo kartami ve vile.

"Možná se vrátím, co my víme," napsala Markéta tajemně.