Na platformě Voyo odstartovala jedinečná interaktivní reality show Love Island, která dobyla celý svět. Jedna vila u moře na Kanárských ostrovech, jemný písek na pláži, osvěžující bazén, spalující slunce, večerní grilovačky nebo společné hry a úkoly - mladí lidé z České republiky a Slovenska mají nyní šanci zažít ty nejšťavnatější tři měsíce svého života, a jako třešničku na dortu získat lásku i úžasnou výhru. Diváci mohou navíc děj ve vile ovlivnit pomocí aplikace Love Island, kterou si mohou stáhnout už nyní.

Produkce musela volat hasiče

Deset soutěžících už je na místě a jejich život v luxusní vile pomalu začíná. Ještě před tím, než ovšem do vily dorazili, musela řešit produkce problém, který si vyžádal i zásah místního hasičského sboru. O co konkrétně šlo? Naštěstí se nejedlo o žádnou velkou tragédii ani o ničivý požár. Během natáčení záběrů se zachytil dron v palmě a problém byl na světě. Nikdo z přítomných ho totiž nebyl schopen sundat dolů, proto museli přistoupit k povolání hasičů.

Problém byl nakonec rychle vyřešen a natáčení tak již nic nebránilo. Ty nejzajímavější momenty však na soutěžící i diváky zatím čekají. Kdo si nakonec odnese pohádkovou výhru a najde životní lásku? A kdo nakonec odejde s prázdnou?

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Související články