Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Love Island After ukáže osud Martina a Laury: Výherci show pod drobnohledem

Love Island/Martin a Laura
Love Island/Martin a Laura
Zdroj: TV Nova
Love Island/Martin a Laura

Fanoušci Love Islandu o víkendu rozhodli a vítěznou částku dva miliony korun si nakonec odnesla Laura s Martinem, kteří ve vile tvořili pár prakticky od začátku soutěže. Diváci ale budou moci příběh párů sledovat i po skončení reality show. TV Nova totiž připravila pro fanoušky další epizody o hlavních aktérech s názvem Love Island After.  

Po dvouměsíčním pobytu ve vile na Kanárských ostrovech vyhráli Love Island dvaadvacetiletá studentka a influencerka Laura Chrebetová a sedmadvacetiletý svářeč a fotbalista Martin Kulhánek.

Ve finále proti nim stály další dva páry, Pítr s Gabrielou a Vilda s Nikol. Nakonec diváci zvolili nejoblíbenější dvojicí Martina s Laurou. Oba vítězové následně obdrželi obálku. V jedné z nich bylo srdce, v druhé peníze. Pohádková výhra dva miliony korun připadla Martinovi, který dokázal své opravdové city a o peníze se rozdělil se svou partnerkou.

Martin dojal ve finále i svým proslovem, v němž Lauře vyznal přede všemi lásku. "Moje babička už tu není, ale kdybych jí někdy chtěl představit holku, byla bys to ty," řekl jí se slzami v očích.

Laura s Martinem plánují společnou budoucnost

A jak to bylo dál? Fanoušci se můžou těšit na návaznou sérii

Love Island uvedla TV Nova kromě televizní obrazovky ve své placené internetové videotéce Voyo a u diváků se dočkala až překvapivě kladných ohlasů. Show začala 19. září, trvala tedy přesně osm týdnů.

Osudy zamilovaných hrdliček ale budou moci fanoušci sledovat i po skončení soutěže, jelikož je už brzy čeká návazná série Love Island After. Pokračování bude mít 12 dílů a začíná již od 19. listopadu, vysílat se budou vždy v pátek a sobotu.

Diváci se v nové show mimo jiné dozví, komu vztah z vily vydržel a co se dělo po vypnutí kamer.

Laura a Martin patřili k méně akčním párům

Prováleli se Laura s Martinem k výhře?

Ačkoliv Laura s Martinem patřili od začátku mezi horké favority na výhru, některým lidem stále leží v žaludku. Vítězné dvojici v komentářích často vyčítají, že během pobytu ve vile neudělal ani jeden z nich žádnou zábavu a k výhře se doslova prováleli na lehátku.

"Jako jo, jsou zamilovaní, ale myslím, že výhru by zasloužili i jiní. Je jedno, jestli Petr a Gabča, nebo Vilda s Nikol. Laura a Martin neprošli žádnými zkouškami lásky, nedělali ani žádnou show, jen si tím tak nudně propluli. Ale tak ať jsou šťastní a snad jim to spolu vyjde," shodují se televizní diváci.

Jak to s láskami z vily dopadne, se můžete přesvědčit sami již tento pátek v prvním dílu Love Island After.

Ustojí vztah Pítra a Gábi návrat do reality? 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky