Je pravda, že všechny účastnice mají perfektní postavu, a vypadají jednoduše skvěle. Společně s pánským osazenstvem si na španělském ostrově užijí prodloužené léto a také spoustu soutěžních úkolů a her. A kdo ví, třeba se mezi tak atraktivními soutěžícími odehraje nejeden románek nebo flirt.

Tereza

Čtyřiadvacetiletá Tereza moc dobře ví, co chce od života. Věnuje se tanci a choreografii a patří mezi úspěšné influencerky, na Instragramu ji už teď sleduje 14 tisíc lidí. Nikdo by se určitě nedivil, kdyby jí počet fanoušků během reality show ještě stoupl. Rodačka z Prahy má za sebou už jednu velkou soutěž, před časem se stala finalistou České Miss.

Viktória

Díky svému exotickému zjevu má velkou výhodu. Kdekoli se objeví, tam na sebe právem strhne veškerou pozornost. Je ambiciózní a málokdy se spokojí s málem. Proto se můžeme těšit, že pokud někdo ve vile rozjede pořádnou zábavu, bude to nejspíš tahle lvice. Dvacetiletá modelka pochází z východního Slovenska.

Mishala

Také další soutěžící se může pyšnit cizokrajným původem. Osmadvacetiletá zpěvačka má totiž česko-slovensko-vietnamské kořeny. To ale není zdaleka všechno. Mishala je nejen mimořádně pohledná, ale navíc má pěvecký talent. Jediné, co téhle sympatické Pražačce chybí ke štěstí, je ten správný muž. Najde ho na Kanarách?

Markéta

Nádherná studentka práv snad musí dostávat všechny nápadníky do kolen. Oslňuje svým půvabem a má naprosto dokonalé míry. Také Markéta se před rokem dostala až do finále Miss České republiky. Kromě toho se tahle kočka živí modelingem, tancuje a učí se hrát na piano. Teď už má jen jediné přání, chtěla by se zamilovat do Pana božského.

Laura

Studentka a influencerka ze slovenských Košic má obrovské plány. Dvadvacetiletá Laura zatím měla několik vztahů s chlapci z "dědiny", a proto by se chtěla posunout dál a mít vážný vztah. Na první pohled tahle sexbomba působí divoce a možná i nebezpečně, ale ve skutečnosti prý Laura před okolím skrývá citlivou duši. Necháme se překvapit, jestli to tak opravdu je.

Love Island startuje na Voyo a také na Nově už 19. září.

Související články