S příchodem nových bombshells se ve vile začalo pořádně taktizovat a došlo i na první hádky. Zprvu to vypadalo, že ostrá výměna názorů mezi Aichou a Mirkou bude gradovat, v poslední epizodě se ale holky usmířily a jsou z nich dokonce kamarádky.

Boj o přežití v luxusní vile ale pokračuje a nyní by měli mít strach převážně chlapci, jelikož do vily zamířili noví soutěžící, kteří mohou opět ovlivnit děj Love Islandu.

Samuel a Daniel jsou jednovaječná dvojčata a ostatní účastníci ve vile nejspíš budou mít problém je vůbec rozeznat. Diváci z výběrů nových chlapců vůbec nejsou nadšení.

Kluci pro Nathana? Další spekulace ohledně orientace soutěžících

V posledních dnech se čím dál častěji spekuluje o homosexuální orientaci Nathana, který na sociálních sítích sdílí podivná videa s ženichem ze Svateb na první pohled, barberem Adamem Krutým.

Divákům je celá situace velmi podezřelá a dotazují se, zda by neměl být dokonce opálený krasavec z Love Islandu vyřazen.

Nathan ale není jediný, kdo sklízí kritiku za zženštilost, podobně působí na diváky i Samuel s Danielem. "Jak reklama do bordelu, to jsou kluci pro Nathana?" neberou si lidé s dvojčaty servítky.

Tess není příliš oblíbená

Kazma nic nepředvedl, Tess a Honza diváky nudí

Velikým zklamáním byla Kazmova návštěva vily, a to nejen pro diváky, ale i pro samotné účastníky. Hosté Love Islandu čekali od známého prankera veliké věci, dočkali se ale pouze trapné večeře řízené na dálku sluchátkem, podobně jako to vtipálek předvedl před několika lety v pořadu Prostřeno.

Soutěžící ale věří, že unuděný kanadský žertík ještě nebude poslední slovo Kazmy.

Kromě nováčků ale nejvíce fanouškům Love Islandu leze na nervy Tess, která tvoří pár s Nathanem, jejich vztahu už ale téměř nikdo nevěří. "Ta falešná Tereza ať už konečně vypadne a už mi leze krkem Honza. Nemastným neslaný. Mluví jakoby potřeboval hodinu na to, aby poskládal větu. Nechyběl by mi tam," shodují se v komentářích.

Necháme se tedy překvapit, jako nově příchozí dvojčata zamávají se vztahy ve vile a zda se ještě podaří Nathanovi a Tess získat přízeň diváků a kolektivu lidí na ostrově lásky.

Daniel a Samuel chtějí udělat ve vile rozruch

Související články