Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Loni Willison: Bývalá Top modelka žije na ulici a má psychické problémy

Loni Willison
Loni Willison
Zdroj: profimedia.cz

Psychické problémy a závislost na drogách si začaly vybírat svou daň. Dříve krásná c, která se živila jako modelka, a jejím manželem byla hvězda Pobřežní hlídky, je dnes k nepoznání. Živí se odpadky a žije na ulici!

Loni Willison dříve pracovala jako modelka a byla skutečně krásná. Jejích půvabů si před lety všiml i herec Jeremy Jackson, kterého nejvíce proslavila role Hobieho v nesmrtelném seriálu Pobřežní hlídka. Vzali se a všechno vypadalo jako skutečné štěstí. Pak se však na první pohled spokojené manželství začalo rozpadat. Loni dokonce svého bývalého muže nařkla z toho, že se ji v záchvatu vzteku snažil uškrtit. 

Manželství bylo definitivně ukončeno v roce 2014 a od té doby to šlo s Loni od desíti k pěti. U krásky se začaly objevovat psychické problémy a pomoc hledala v drogách. V roce 2016 přišla o práci asistentky na klinice plastické chirurgie, čímž se dostala také do finančních problémy. Kvůli neschopnosti platit účty skončila na ulici. 

Loni Willison Loni Willison Zdroj: profimedia.cz
Takhle Loni vypadala ještě v roce 2012, když si vzala Jeremyho Jacksona

Nyní byla zachycena na fotografiích a na první pohled je zřejmé, že by v nenápadné bezdomovkyni půvabnou modelku poznal skutečně málokdo. Loni před sebou na fotkách tlačí vozík s nejrůznějším harampádím a vypadá značně zmateně. Pro deník The Sun se však nechala slyšet, že se jí daří dobře. „S Jeremym jsem v posledních letech nemluvila. Nemám moc přátel. Daří se mi ale dobře a nepotřebuji ničí pomoc,” nechala se někdejší kráska slyšet. 

Přišla o práci a to jí zlomilo vaz

„Přišla jsem o dvě zaměstnání a všechno se začalo rozpadat. Je to několik let, co takhle žiju. Nemám žádný telefon. Mám jídlo a mám kde spát. Tu a tam seženu nějaké peníze a jídle je v odpadcích u obchodů. Je ho tam hodně,” řekl bývalá modelka, která opakovaně odmítla pomoc se závislostí od nejrůznějších organizací. 

Loni Willison Loni Willison Zdroj: profimedia.cz
A takhle někdejší modelka vypadá dnes

Loni Willison Loni Willison Zdroj: profimedia.cz
Loni se změnila k nepoznání

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky