Logické chyby a jiné omyly ve slavných hollywoodských filmech. Věděli jste o nich?

TRAPNÉ FILMOVÉ OMYLY: Za tohle viník zaplatil tučnou pokutu!
Více fotografií k článku:
22 fotografií

Patříte k těm "šťouralům", kteří při sledování filmů číhají na každou nelogičnost ve scénáři, chybu kostymérů či trikových tvůrců? Pak si v naší galerii přijdete na své. Právě takovéto omyly jsme pro vás vyhledali. Všechny pocházejí z notoricky známých filmů, takže jste je s velkou pravděpodobností viděli. Postřehli jste je všechny?

 Po prohlédnutí naší galerie neuvěříte, kolik chyb jsou schopny pustit týmy filmových štábů. A rozhodně se nejedná o nízkorozpočtové filmy, které stvořilo "na koleně" doslova pár lidí. Tam by se to dalo ještě pochopit. Zde se jedná o projekty velkých hollywoodských studií, kde by měly fungovat jasné kontrolní mechanismy. 

Kde tedy nastala chyba? Jak se dá vysvětlit množství tak zásadních chyb, které tvůrcům unikly. Tenisky v budoáru Maria Anoinetty (nebo se snad jedná v tomto případě o vtip?), frajírek ve slunečních brýlích na pirátské lodi, čepice, kterou asi vetřelec své oběti nejdříve galantně sundal a až poté se přisál nebohému astronautovi na obličej...na koleněPodívejte se také na toto vtipné video a zpříjemněte si s námi pondělí.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek