Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Může se chlubit luxusním prstenem: Lindu Bartošovou požádal o ruku její raper

Tomáš Kučera a Linda Bartošová
Tomáš Kučera a Linda Bartošová
Zdroj: Profimedia
Tomáš Kučera a Linda Bartošová

Linda Bartošová se bude vdávat. Moderátorka kývla na žádost o ruku raperovi a fotbalovému záložníkovi Tomáši Kučerovi a radostnou zprávou se pochlubila na sociální síti.

Tomáš Kučera požádal svoji krásnou partnerku Lindu Bartošovou na Bali, kde si dvojice aktuálně užívá společnou dovolenou. Hrdličky spolu randí už čtyři roky a proto se nejspíš fotbalista rozhodl posunout vztah právě sňatkem.

Moderátorka a modelka má za sebou náročný rok plný změn, které si ovšem nemůže vynachválit. Za ty nejlepší životní momenty považuje svůj mediálně propíraný odchod z práce, vydání knihy, cestování nebo již zmíněné zásnuby.

Finalistka České Miss 2012 prý odjakživa věděla, že přehlídkovým molem její kariéra nekončí. "Modeling je docela zábavný, poznáte plno lidí, za relativně krátký čas vyděláte slušné peníze. Ale nijak mne to nenaplňuje. Začínám studovat žurnalistiku a to je obor, kterému bych se chtěla věnovat," prozradila před lety webu super.cz.

Bude mejdan 

"Děkuju za gratulace! Bude mejdan," pochlubila se Linda Bartošová na sociální síti a přidala snímek prstenu se smaragdově zeleným kamenem, který od svého miláčka dostala. 

Ačkoliv si blonďatá kráska životní změny pochvaluje, odejít z České televize pro ni bylo jedno z nejtěžších rozhodnutí.

"Odejít z České televize je jistě nejtěžší rozhodnutí, které jsem dosud udělala. S ČT mě pojí osm let života, díky nimž jsem (nejen) profesně tím, kým jsem. Opustit instituci, která dělá tolik dobrého pro tuto zemi, opravdu není lehké," napsala moderátorka v oficiálním vyjádření, ve kterém oznámila, že už nebude patřit mezi tváře veřejnoprávní televize.

Linda Bartošová se bude vdávat za svého partnera Tomáše Kučeru

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky