Lilian Khousnoutdinová je milovnicí tance a proto se vydala na Český ples. „Já ráda tancuji, dnes jsem navíc měla skvělý doprovod, pana doktora Holubu z Litoměřic, takže jsme to pojali jako pracovně společenskou příležitost a moc se těším,“ prozradila nám bojovnice za domácí porody a kojení.

„Budeme tančit spolu, alespoň v to pevně doufám. Jinak mám ráda spíše improvizace, jako všichni jsem chodila do tanečních a dokonce jsem kdysi dělala balet. Takže tanec určitě, ale mám raději formy, kde lze vyjádřit nějaký autentický pocit, než nějaký dogmatický pohyb dle struktury,“ vysvětlila Lilian, která se dle vlastních slov různým druhům tance věnuje prakticky od útlého dětství.

„Věnuji se tomu prakticky celý život, jen jsem měnila styly, protože člověk se chce naučit něco nového,“ dodala manželka Karla Janečka, která na akci dorazila ověšená luxusními šperky.

„Na krku mám náhrdelník od firmy Boucheron, je to jeden z unikátních kousků a doplnila jsem to starožitnými šperky, třeba toto je Cartier. Tento prsten jsem si koupila jako dárek za porod dcery,“ popsala Lilian Khousnoutdinová, jaké doplňky na Český ples vynesla.

„Šaty si nepamatuji značku, ale jsou z Francie. Přípravy mi trvaly hodinu, nemám kapacitu to nějak protahovat,“ svěřila se trojnásobná maminka.

Zeptali jsme se také Lilian, jak se udržuje a zda podstupuje nějaké omlazující procedury. „Základ je dobrý spánek, dobrá strava a pitný režim, nic víc nedělám. Obecně člověk musí být šťastný, aby byl zdravý, takže se snažím si hlavně dopřávat ty hezké chvíle, které dělají to štěstí,“ vysvětlila s tím, že nejraději odpočívá v přírodě bez sociálních sítí a telefonu.

„Když potřebuji klid, tak jdu do lesa a odpojím telefon, to je záruka šťastného okamžiku,“ tvrdí Khousnoutdinová.

S manželem na konci roku oslavila Lilian výročí svatby, zajímalo nás proto, jak se jí v manželství daří.

„Po takových letech člověk zažívá různé fáze, ale obecně si myslím, že si nemáme na co stěžovat,“ odvětila Khousnoutdinová neurčitě. Zároveň doplnila, že na všem je potřeba pracovat.

„Důležité je nebrat to jako samozřejmost, to je základ. Ve chvíli, kdy bereme partnera jako kus nábytku v obýváku, tam to začíná chátrat. Mít tam tu vděčnost, že si to volíme sami a že to opravdu není samozřejmost,“ prozradila manželka známého miliardáře.

„Teď jsme měli výročí a bylo to zrovna v den střelby na Filozofické fakultě, takže tam žádná oslava letos nepřicházela v úvahu. Za jiné situace by to ale bylo jinak, rok předtím jsme si například obnovili manželský slib,“ uzavřela.

Související články