Soutěžící reality show LIKE HOUSE mají nemalé příjmy. I proto není možné strčit je do ledajakého domu. Jsou to přece influenceři, kteří jsou zavření po dobu čtvrt roku pod jednou střechou, a tak se před nedávnem nastěhovali do vily, kde by chtěl bydlet každý.

Čas tráví ve vile nedaleko Berouna ve Středočeském kraji. K dispozici mají tři ložnice, dvě koupelny, terasu, posilovnu, saunu, bazén i vířivku. O romantické momenty se postará zahrada se spoustou zákoutí uprostřed křivoklátských lesů s výhledem na hrad Točník.

Pravda je, že zákoutí pro své snímky potřebují a celá vila a její okolí jsou tomu uzpůsobené. Součástí vily bude i místnost nazvaná „zpovědnice“, ve které se účastníci svěří kameře, aniž by je slyšel kdokoli jiný. Můžou tak bezpečně odhalit své pocity i soutěžní strategie.

Na luxus si soutěžící potrpí

Divácké hlasování probíhá prostřednictvím speciální mobilní aplikace OuKee. Divák bude mít během vysílání každé epizody k dispozici dva lajky a jeden dislajk, kterými ohodnotí aktuální chování jednotlivých influencerů.

Na konci celé reality show se lajky-hlasy sečtou a ten soutěžící, který jich bude mít nejvíc, se stane vítězem a obdrží výhru ve výši půl milionu korun. V aplikaci diváci najdou také další obsah související s děním ve vile.

Hned po prvním dílu se stal pořádný trapas

Hned po odstartování reality show se však stalo mírné faux pas, když se do aplikace někdo dostal a hacknul ji. Ta po otevření už neukazovala dění ve vile, ale porno a jiná velmi nevhodná videa.

„Přijde vám ta vaše aplikace OuKee v pořádku? Jako po tomhle, co jsem tuhle aplikaci stáhla a viděla, tak nemám chuť ani náladu se koukat na tenhle pořad,“ napsala zděšená divačka. Televize Prima se od obsahu aplikace distancovala a vše rychle napravila.