Jak známo, před kamerou se neobjeví jen sedm soutěžících, kteří jsou po dobu tří měsíců zavření ve vile, ale i nejrůznější návštěvy, které budou mírně určovat děj a představovat pro mladé influencery trochu vzruchu.

První návštěvou byl Jan Kempa, který je sportovec tělem i duší a učil soutěžící, jak se správně otužovat. Pod jeho taktovkou se pak nořili do vany plné ledu. Kempa je tak první, kdo může říct, jak na něj působili. Jeho dojmy jsou více než pozitivní.

„Popravdě jsem byl překvapený, jak jsou v pohodě, byli velice pokorní a vnímaví. S některými jsem pokecal více, s některými samozřejmě méně, ale byli fakt v poho,“ prozradil Kempa Šípu.

První host o nich nemůže říct křivé slovo

Soutěžící tak možná působí přehnaně teatrálně jen před kamerou, a ve skutečnosti jsou jinými lidmi. Kempa není zdaleka jediný, kdo je během natáčení přijde navštívit.

„Každý z hostů bude mít za úkol něco trochu jiného, podle oboru, ve kterém vyniká. Pozveme třeba profesionálního choreografa, který účastníky naučí taneční dovednosti, nebo zpěváka, který je pomůže rozezpívat,“ říká kreativní producent Pavel Nosek.

Influenceři se také, pokud to epidemiologická situace dovolí, podívají na nejrůznější místa mimo vilu. Svou fyzickou zdatnost si například otestují v lanovém centru. Divácké hlasování bude probíhat prostřednictvím speciální mobilní aplikace.

Soutěžící si návštěvy užívají

Divák bude mít během vysílání každé epizody k dispozici dva lajky a jeden dislajk, kterými ohodnotí aktuální chování jednotlivých influencerů.

Na konci celé reality show se lajky-hlasy sečtou a ten soutěžící, který jich bude mít nejvíc, se stane vítězem a obdrží výhru ve výši půl milionu korun. V aplikaci diváci najdou také další obsah související s děním ve vile.

Zdroj: TV Prima