TV Prima přinese divákům zcela nový druh zábavy. Do jedné vily se na tři měsíce nastěhuje celkem sedm internetových hvězdiček z TikToku, YouTube či Instagramu.

Parta influencerů ve složení Tomáš Běhounek (Tomi, @imtomi_), Lada Horová (Láďa, @laaduska_official), Adam Kajumi (Adam, @adamkajumi), Marie Rosecká (Maru, @maru_rosecka), Barbora Stříteská (Barča, @barbarastriteska), Jan Svěcený (Honza, jenisek_) a Marek Valášek (Marek, @datel_marek) bude muset plnit úkoly od produkce a život účastníků bude zachycen kamerami 24/7.

LIKE HOUSE je vlastně jakousi novodobou verzí VyVolených. Poslední série tohoto pořadu ale běžela naposledy v roce 2005, a tak diváci s napětím očekávají, jak bude nová reality show vypadat.

LIKE HOUSE se o dva týdny odkládá, mezi soutěžícími řádí covid

„Přinášíme na obrazovky unikátní pořad, který má ambici zaujmout nejen mladé diváky, ale také jejich rodiče. Těm jsou sociální média často vzdálená, a díky této reality show konečně poznají současný svět mladých lidí,“ říká programový ředitel televize Prima Roman Mrázek.

Původně se měla parta LIKE HOUSE představit veřejnosti 6. dubna, nakonec se ale premiéra musela kvůli covidu odložit.

„Včera vyšel jednomu ze soutěžících pozitivní test na covid-19, a nyní musí někteří z účastníků do karantény. Z tohoto důvodu se Prima TV rozhodla posunout termín natáčení i vysílání. Prvního dílu se dočkáte 19. dubna v 17:15. Zdraví všech účastníků i štábu je pro nás absolutní prioritou, proto se všichni budeme snažit omezit naše kontakty na minimum. Více o tom influenceři řeknou na live streamu, jeho přesný čas ještě zveřejníme,“ sdílela instagramová stránka pořadu.

Produkce jméno nakaženého tají

Odložení LIKE HOUSE okomentovali i samotní soutěžící, vyjádřil se například Marek Datel, který nenápadně naznačil, že jeho test rozhodně pozitivní nebyl.

„Bohužel nastal problém. Dotyčným přeji brzké uzdravení a na nás je teď být co nejzodpovědnější, abychom do vily mohli brzy a bez jakéhokoliv ohrožení nastoupit,“ napsal Datel na svůj Instagram.

Jelikož se následně začaly množit dotazy na to, kdo ze sedmi účastníků se covidem nakazil, produkce se k tomu vyjádřila, jméno ale sdělit nechtěla. „Nechceme zveřejňovat, kdo ze soutěžících byl pozitivní, jsme v tom společně. Děkujeme za podporu,“ stálo na stránkách LIKE HOUSE. Pokud nedojde k dalším komplikacím, reality show odstartuje za dva týdny, až nakaženým skončí karanténa.