Problém je v tom, že sex ve třech často navrhuje a často o něm mluví. Jakmile se k němu ale schyluje, okamžitě vezme nohy na ramena. Všechno zůstává jen u slov. Právě za to dostala od Adama Kajumiho dislajk, kterým ji negativně ohodnotil. To, že je Maruška škemralka, a pak skutek utek‘, potvrzuje i Tomi.

„Ty furt něco slibuješ, a pak nic. Pořád říkáš, ať jdu k tobě na pokoj, že něco chceš, a pak nic. Tak buď chceš a jdeš, nebo nechceš a nejdeš,“ stěžoval si přede všemi Adam a Tomi se nebál za něho postavit.

„V tomhle má Adam pravdu. Desetkrát za tebou během večera přijde a řekne ti, že si dáme trojku. A když teda pak jdeš za ní na trojku a sáhneš na ni, tak uteče.“ Maruška na Adama reagovala smíchem a slovy: „Takže mám od tebe dislajk, protože jsem ti nedala?“

Maruška o sexu zřejmě jen mluví

Správně, Maruško. Nemáš mužům dávat plané naděje. Ti to totiž špatně snáší. Rozprava mezi jednotlivými soutěžícími, kterou můžete vidět na přiloženém videu, jen dokazuje, jak se věci mají. Marie navíc ani nijak neprotestuje. Sex s více lidmi by si evidentně ráda vyzkoušela.

Příklad si možná vzala z Lady, která o trojce s Adamem Kajumim a svou kamarádkou vesele vypráví na sociálních sítích. „Popili jsme a kamarádka je moc hezká. Je takové moje dvojče,“ nezapomněla Lada dát důraz na to, jak skvěle vypadá.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Lada si už v posteli ve třech užila

„No a tady Adámek, že bude s náma spát na posteli, i když tam byla druhá postel. Znáte to. Tak jsme leželi, dívali se na film a teď byla ručka sem, ručka tam, a pak z toho byla trojka,“ uchechtla se na závěr videohovoru Lada.

Po vyřčení historky, u které nikdo netuší, zda se skutečně stala, je vidět, že Adam Kajumi se stydí. Na potkání svoje postelové eskapády nevypráví, ale nevybouřená Laduška prostě potřebuje veřejnosti dokázat, že už má něco za sebou.