Ladě Horové je pouhých 18 let, ale stud jí nic neříká. Ve vile, kde je po dobu tří měsíců zavřená s dalšími šesti influencery, neustále pobíhá polonahá a reakci má takřka na všechno. Potřebu poutat na sebe pozornost má asi ze všech nejsilnější. Snaží se o to všemi způsoby.

Jakmile má možnost, nakrucuje se před kamerami, a když ji zrovna nenatáčí, dává na Instagram lascivní snímky. V galerii naleznete ty nejodvážnější. Kromě jiného se Lada nestydí zveřejňovat ani sexuální historky. Naposledy prozradila, že měla sex ve třech s Adamem Kajumim a svojí kamarádkou.

„Popili jsme a kamarádka je moc hezká. Je takové moje dvojče,“ nezapomněla Lada dát důraz na to, jak skvěle vypadá, ve videohovoru právě s Adamem a dalšími dvěma přáteli. „No a tady Adámek, že s náma bude spát na posteli, i když tam byla druhá postel. Znáte to. Tak jsme leželi, dívali se na film a teď byla ručka sem, ručka tam, a pak z toho byla trojka,“ uchechtla se na závěr Lada.

Podprsenka místo trička

To, že si někteří takové historky nechávají pro sebe, jí vůbec nevadí. Video, kde to vykládá, je veřejně dostupné na Instagramu VIP bulvárek. Věříme, že Lada z toho těžkou hlavu mít nebude.

V poměrně odvážném chování ji navíc podporuje vlastní maminka, která fotky polonahé dcery zveřejňuje pro změnu na vlastním profilu s tím, že dcera je mladá a hezká, tudíž není co skrývat.

Stud je jí cizí

„Má postavu a je jí 18. Do sklepa se může zavřít v 70. A jedna sexy fotka je v poho,“ odvětila, a zpražila tak většinu kritiků. Možná se jí hodí, že je její dcera vyzývavá. Sex totiž prodává, a Lada by po skončení soutěže mohla domů přinést výhru ve výši půl milionu korun.

„Cílem je, aby influenceři vystoupili ze své komfortní zóny a překonali sami sebe. Třeba je vyzveme, aby se otužovali nebo skočili padákem. A samozřejmě, když spolu budou mladí lidé žít na jednom místě, začnou se mezi nimi utvářet vztahy, sympatie i antipatie,“ objasnil kreativní producent Pavel Nosek na závěr, co je cílem projektu.