„Laduška posílá kousek tepla. Tady -13. Docela rozdíl,“ napsala před pár týdny na Instagram Ladina máma u snímku, kde její dcera leží na pláži a cucá nanuk. Nikdo nechce nahlas vyslovit, co celý výjev připomíná.

Proto není divu, že u snímku je komentář. Člověk s nickem Duke.embrace models chválí fotku do nebes a podotýká, že Ladě, respektive její mámě, když píše u ní na profil, posílá zprávu. Po rozkliknutí prolinku se však dostanete na stránky agentury Embrace Models, na jejímž Instagramu jsou polonahé ženy a muži. Je téměř jasné, že se jednalo o nabídku.

Jedná se evidentně o agenturu, která se zaobírá minimálně i erotickými snímky. To zřejmě Laduščina máma způsobit nechtěla. I když dceru ve všem podporuje, tohle je příliš.

Ladu bere takovou, jaká je

V minulosti však eroticky laděné tiktokové příspěvky schvalovala. V jednom z takových příspěvků pořízených ve vile zní píseň „Bitch, Suck My Dick“. To v překladu znamená ve velmi explicitní formě žádost o orální sex. Dívky se po zaznění předkloní a udělají si culík, což naznačuje, že jsou na sexuální praktiku nachystány.

I když je to všechno jedna velká taškařice, být rodičem čerstvě dospělých lidí na obrazovkách nechcete. Ladině mamince to však nevadí, a dokonce tento příspěvek sdílí!

Otázka jednoho ze sledujících je namístě. „Chcete mi říct, že v tomto podporujete vaši dceru? Ukazuje pr*el na IG, má ji fakt dobrou, ale jako není to moc vhodné tam dávat, to už si radši může založit OnlyFans, ale toto? To už je too much for me,“ píše.

Lada je zkrátka svá

OnlyFans je služba s předplaceným obsahem. Ten mohou fanoušci získat od tvůrců, pokud si zaplatí. Ve většině případů se jedná o obsah erotický a přesně na to sledující narážel.

„Je to jen fotka a video. A má ji krásnou, proč ne. Na OnlyFans je to opravdu málo,“ odepisuje maminka a přidává tři smajlíky. Je až k neuvěření, jak humorně to bere. „Má postavu a je jí 18. Do sklepa se může zavřít v 70. A jedna sexy fotka je v poho,“ odvětila s ledovým klidem.