Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

LIKE HOUSE: Lada ukázala rajcovní mámu, spletli byste si ji se sestrou

Lada Horová
Lada Horová
Zdroj: Instagram
Lada Horová

Mladičká Lada působí v reality show LIKE HOUSE jako zjevení. Nejenže je nejmladší, ale ještě k tomu chodí téměř polonahá. Nedá se jí ovšem upřít, že je půvabná. Nedávno na sociální síti ukázala svoji maminku, a tak je jasné, po kom krásu zdědila.

Na Instagramu Lada zveřejnila snímek, kde na travnaté pláni sedí se svojí maminkou. Fanoušci si ovšem zprvu mysleli, že se jedná o její sestru. Ladina máma totiž vypadá perfektně.

„Nepoznal bych, kdo je mamka a kdo dcera,“ lichotí lidé mamince v komentářích. „Kurňa teda, vy jste kočky,“ tvrdí příznivci. „Holky, nádhera, moc vám to sluší,“ zahrnují je nekonečnými lichotkami.

„Na první fotce vypadá jako tvoje ségra,“ vzkazuje Ladě jeden z fanoušků. Ladina sexy máma prostě slaví úspěch. Na vzhledu jí evidentně záleží a záleží jí také na tom, aby se její dceři dařilo. V cestě za slávou ji stoprocentně podporuje.

Ladina maminka vypadá jako teenagerka

Mnohdy i za cenu toho, že se Lada musí před kamerou lascivně natřásat. Pravda je, že to pro někoho může být zarážející. Lada se totiž na svůj věk nechová, chce být za každou cenu vidět a veřejně vypráví svoje sexuální historky.

V jednom z tiktokových příspěvků pořízených ve vile zní píseň Bitch, Suck My Dick. To v překladu znamená ve velmi explicitní formě žádost o orální sex. Dívky se po zaznění předkloní a udělají si culík, což naznačuje, že jsou na sexuální praktiku nachystány.

I když je to všechno jedna velká taškařice, být rodičem čerstvě dospělých lidí na obrazovkách nechcete. Ladině mamince to však nevadí, a dokonce tento příspěvek sdílí!

Maminka Ladu ve všem podporuje

Otázka jednoho ze sledujících je namístě. „Chcete mi říct, že v tomto podporujete vaši dceru? Ukazuje pr*el na IG, má ji fakt dobrou, ale jako není to moc vhodné tam dávat, to už si radši může založit OnlyFans, ale toto? To už je too much for me,“ píše.

OnlyFans je služba s předplaceným obsahem. Ten mohou fanoušci získat od tvůrců, pokud si zaplatí. Ve většině případů se jedná o obsah erotický a přesně na to sledující narážel.

„Je to jen fotka a video. A má ji krásnou, proč ne. Na OnlyFans je to opravdu málo,“ odepisuje maminka a přidává tři smajlíky. Je až k neuvěření, jak humorně to bere. „Má postavu a je jí 18. Do sklepa se může zavřít v 70. A jedna sexy fotka je v poho,“ odvětila a zpražila tak většinu kritiků. Dcera je pro ni zkrátka vším a vždycky ji bude podporovat.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky