Datel je samý sval. Ženy na něj bezesporu letí a rozhodně ne jenom ty mladší. Bára bude mít co dělat, aby od něj všechny nápadnice odehnala. Kdyby s ním však začala chodit před lety, takový problém by jistě neměla.

V roce 2013 vypadal totiž jako tintítko, které o dívku sotva zavadí. V tu dobu by si o něj Bára zřejmě neopřela ani kolo. Je vidět, že jí záleží na vzhledu a kluka bez pořádných bicepsů by nechtěla. Datlovi samotnému to ale taky nevyhovovalo, a začal s tím něco dělat.

„Kde je vůle, tam je cesta. Celou základní školu jsem si stěžoval na to, jak vypadám, a nebyl jsem se sebou spokojený. Pak mi jednoho dne došlo, že pokud zůstanu jen u toho kňourání, tak budu kňourat celý život, hecnul jsem se, a během půl roku +15kg (cca),“ uvádí u starého snímku na Instagramu.

Před pár lety byste Datla nepoznali

„Tímto nechci rozhodně tvrdit, že je důležitý vzhled. Chci tím říct, že je důležité, aby byl člověk sám se sebou spokojený, a ve většině případů pro to člověk musí něco udělat,“ motivuje okolí Datel.

„Znám plno lidí, kteří si stěžují na něco, co jim na nich vadí, a když se zeptám, proč to nezmění, řeknou, že to nejde, ale přitom to ani nezkusili, protože si myslí, že je to hrozně těžký. Já ale věřím, že člověk může být často překvapený, že to je pak o dost lehčí a že nejtěžší je odhodlat se a začít,“ myslí si.

„Pokud vás v životě něco štve, tak s tím začněte něco dělat, tohle jsem vždy v životě udělal a vždy mi to změnilo život k lepšímu. Každý z vás má na to, dokázat to, co chce, ale musíte pro to udělat ten první krok,“ zakončuje svoje povídání.

Tvrdě na sobě pracoval

S vypracovanou postavou se přece nikdo nerodí. Ukázkovou figuru má i Bára, která ve fitku evidentně tráví také hodně času. Někoho, kdo na sebe kašle, by vedle sebe nesnesla. Datel je ovšem dle svých slov člověk, který na sobě pracuje.

„Jsem strašně ráda, že jsem ho poznala. Konečně člověk, se kterým si rozumím ve všem. Je to neskutečný. Připadá mi to, jako bychom se znali x let. No prostě je to dokonalý. A já tohle potřebovala. Takovýho chlapa, jako je on!“ raduje se Bára ze svého nového objevu.