První týden pod jednou střechou zvládli Marek Valášek a Adam Kajumi vcelku v přátelské atmosféře, i když se ani jeden netajil vzájemnou averzí.

O víkendech účastníci LIKE HOUSE odjíždí do svých domovů a právě tam vznikl problém. Kajumi totiž zahájil na svém Instagramu živé vysílání a v něm tvrdil, že sex mezi Datlem a Bárou Stříteskou skutečně proběhl! To rozpálilo údajného nevěrníka doběla.

„Teď mi několik lidí poslalo záznam ze streamu, kde Adam Kajumi říká, že byl u toho, když jsem spal s Bárou. Děláš si ze mě pr*el? Co ty jsi za bezcharakterního člověka? Máš vůbec páteř? Jsi normální? Garantuju vám, že pondělní příjezd na LIKE HOUSE bude zajímavý. Fakt ubohý,“ nahrál Valášek vytočenou reakci.

Kajumi se Datlovi vysmál, hádka se začíná stupňovat

Valáškovu vytočenou reakci Adam Kajumi samozřejmě nenechal bez odezvy a ihned mu na Instagramu poslal ostrý vzkaz.

„Jediná obrana proti tomu, aby si to lidé nemysleli, je nedělat sebemenší náznaky. Nevím, jestli jste spolu spali, nebo ne, protože s vámi na pokoji nejsem, ale každopádně to je vaše věc. Já kdybych měl holku, nechci, aby spala s jinými týpky na pokoji. Pokud nechceš, aby si to lidé mysleli, nedělej to. Pokud to děláš a pak si stěžuješ, absolutně to nechápu,“ vzkázal Datlovi.

To celou situaci ještě vyhrotilo a pondělní návrat do vily LIKE HOUSE bude nejspíš ještě pořádně napjatý, Valášek se totiž chce Kajumimu pomstít.

Datel: „Kajumi je lhář!“

„Chápete, že on to neví a na streamu řekne, že byl u toho, když jsem s ní spal, což není pravda. Je mi z toho smutno. Ubohost. Mrzí mě, že jsem se zklamal v někom, o kom jsem si myslel, že je normální, i když ho lidé nesnášejí. Zase jsem udělal blbost. Snažil jsem se na něj změnit názor, i když ho všichni nesnášejí, a dát mu šanci. Akorát jsem se zklamal,“ bránil se Marek Valášek nařčení z nevěry.

Aby svou image hodného chlapce podpořil, neváhal svého soupeře Adama Kajumiho nazvat lhářem.

„Cokoliv Adam řekne, nevěřte mu. Sám mi ve vile do očí řekl, že chce naschvál dělat věci, které se budou řešit. Že chce naschvál vytahovat špínu, že to lidé chtějí. Chce naschvál vymýšlet věci, které budou lidem škodit. Takový je Adam Kajumi,“ nebral si Datel servítky.

Necháme se tedy překvapit, jak si chlapci aféru nakonec vyříkají a zda dojde například na pěstní souboj. Spíše se nám to ale jeví jako zoufalý pokus přitáhnout diváky, u kterých zatím LIKE HOUSE propadl na celé čáře.