Všechno začalo, když se provalilo, že si měl ještě jako zadaný začít s Bárou Stříteskou. Na tom není nic tak zvláštního. Když zavřete bandu mladých a nevybouřených influencerů do jedné vily, dá se předpokládat, že se něco takového stane.

Datel však odmítá, že by s krásnou soutěžící něco měl. Je přece zadaný. Tedy… byl. Nedávno si se svojí Nikol dali pauzu, což zkrátka znamená rozchod. Tím spekulace o své údajné nevěře ještě rozvířil.

Nutno podotknout, že je jediný, kdo celou věc živí. Informaci nejprve vypustil někdo, kdo je influencerům blízko a odmítl být jmenován. Následně v živém streamu vystoupil Adam Kajumi a řekl, že byl vedle dvojice přítomen, když se pod peřinou dělo něco nekalého.

Datel a jeho nešťastné promo merche

Datel se rozčílil a začal vydávat jedno vyjádření za druhým. Lze si všimnout, že Bára, se kterou měl strávit divokou noc, mlčí. Datel nikoli. Dělá totiž přesný opak a rostoucí počet sledujících jako by si užíval.

Ve svém nejnovějším videu napadá Kajumiho s tím, že je falešný člověk a lže. I to vyvolalo ohlas. Většina jeho projevů na Instagramu a YouTube je zakončena jednou věcí – odkazem na merch, který se chystá v blízké budoucnosti prodávat. „Nejpozději 30. dubna,“ píše na Instagramu.

Kajumi mu dává radu, kterou by si měl vzít k srdci

Datlova hysterie, kdy Kajumiho v prostorách vily doslova vyřve, se zdá být až hraná. Zatímco Datel vříská tak, aby ho všichni slyšeli, ostatní v klidu sedí a jsou nuceni trapnu přihlížet. Vlastním jménem Marek Valášek je dost možná jen dobrý marketér, který se rozhodl, že na svém merchi Datelcrew utrží pořádnou částku.

„No jako já u toho byl. Datel se hrozně vzteká, ale kdyby tyhle věci nedělal, tak to nikdo nepíše. To je celé. Lék na to, aby to nepsali, je to nedělat,“ řekl Kajumi v živém vysílání. Otázkou je, zda to celé Datel nedělá schválně. Pokud na sebe totiž nestrhne dostatek pozornosti, po skončení pořadu po něm neštěkne ani pes. Stejně jako po ostatních.