Dalo se očekávat, že se soutěžící začnou mezi sebou párovat. Nikdo ale předem neodhadl, že se dohromady dají Datel a Bára Stříteská. Oba byli totiž v době svého prvního polibku, který ve vile zachytila všudypřítomná kamera, zadaní.

Bára se ještě před LIKE HOUSE začala opět stýkat se svým bývalým přítelem a Datel chodil s Nikol Martínkovou. Tu záhy opustil a vrká s Bárou, kterou považuje za osudovou ženu. Krásná influencerka ovšem nyní vydala vyjádření, z něhož Datlovi nemusí být vůbec dobře.

„Snad nikdy jsem nebyla tak zamilovaná jako do tebe,“ píše u snímku na Instagramu, kde ji Datel drží v náručí. „Mám tě ráda i přesto, že se známe takovou chvíli,“ dodala. Všimněte si, že sladké „miluji tě“ vůbec nepadlo. Bára hovoří o zamilovanosti a vzápětí napíše, že ho má ráda, takže i v tomhle si protiřečí.

Bářina slova veřejnost přinejmenším zmátla

Reakce mnohdy namachrovaného Datla je opět sebejistá. I kdyby ho Bářina slova vykolejila, najevo to nedal. „Popravdě jsem nečekal, že ještě někdy zažiju ty pocity, jaké mám teď, ať si každý říká, co chce, ale až všichni uvidí v budoucnu, co spolu vše zažijeme, tak to celé pochopí,“ tvrdí Datel, který už nemůže nic ztratit. Přiznal vztah a momentálně nic netají.

Jediný, kdo tratil, je jeho bývalá přítelkyně Nikol, která ovšem veřejnou nevěru svého partnera ustála s grácií. „Jsem pyšná na to, že jsem vždycky přiznala, když se něco stalo. O to víc mě zaráží lidi, co lžou lidem a pak ukazují různý věci, že to není pravda, a pak z ostatních dělají, že jsou ty špatný,“ naráží na sociální síti na to, že Datel nejdříve všem lhal, když tvrdil, že s Bárou nic neměl.

Nikol na Datla nevzpomíná v dobrém

„Takový malý ponaučení. Já jsem byla vždycky taková, a už taková nebudu. Takže nenechte si s*át na hlavu,“ radí ostatním. Všeho už má po krk, byť zpočátku tvrdila něco jiného

„Moc mě mrzí, že něco, co bylo absolutně bezproblémové, muselo skončit takhle, v téhle situaci a atmosféře,“ napsala Martínková na svůj Instagram hned po rozchodu. To ovšem ještě nevěděla, co je Datel zač.

„Jsem opravdu smutná, zklamaná a vůbec mi z toho všeho není dobře. A ať už to v budoucnu dopadne jakkoliv, budu vděčná za to všechno hezké, ale i špatné, co jsme společně stihli zažít,“ říkala. Nyní je ale jasné, že její slova už neplatí.