Bára není zvyklá vyznávat city takhle veřejně, ale když se k tomu jednou odhodlá, je nezastavitelná. Nedbá na to, co všechno na Datla prozrazují ostatní. Ona s ním prostě chce být.

„Trošku se rozepíšu, vždycky jsem napsala pár slov, a teď to chci trošku napravit. Ať si lidi říkají, co chtějí. I přesto, že se známe takovou chvíli, vůbec mi to tak nepřipadá, protože jsme spolu každý den, a připadá mi, jako bychom se znali strašně dlouho,“ napsala Bára na svůj Instagram.

„Jsem neskutečně ráda, že si tak rozumíme, a už se strašně těším na náš společný život. To budete koukat. Jsem zamilovaná až po uši (sakryš)… mějte se rádi, milujte se,“ vzkázala ostatním.

Těším se na náš společný život, říká Bára

„Já ti dám sakryš,“ napsal Datel vtipně pod fotku, kde se líbají. Po skončení reality show evidentně plánují velké věci. Ostatně potvrzuje to i samotný Datel.

„Popravdě jsem nečekal, že ještě někdy zažiju ty pocity, jaké mám teď. Ať si každý říká, co chce, ale až všichni uvidí v budoucnu, co spolu vše zažijeme, tak to celé pochopí,“ mluví v náznacích sebejistý soutěžící, který je z Báry úplně paf.

„Po té krátké chvíli jsem schopný říct, že tu pro tebe zůstanu navždy, když tu ty zůstaneš navždy pro mě,“ napsal na Instagram dojemné vyznání. „Jsem tak ráda, že na to máme stejný názor. To víš, že zůstanu,“ odvětila mu Bára, která v něm vidí osudového muže.