Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Like House začíná: Ve zbrusu nové znělce se Agáta Hanychová nakrucuje s mobilem

Agáta Hanychová v reality show Like House
Agáta Hanychová v reality show Like House
Zdroj: TV Prima
Agáta Hanychová v reality show Like House

Do nové vily reality show Like House se už nastěhovali její obyvatelé a v pondělí 25. října se diváci mohou těšit na první epizodu. Asi největší pozdvižení způsobila Agáta Hanychová, která bude soutěžit s mnohem mladšími influencery. Mezi nimi se objeví také Sebastian Šikl, u kterého si fanoušci nejsou tak docela jistí, jakého je vlastně pohlaví.

Agáta Hanychová šla do soutěže hlavně proto, aby jako samoživitelka vydělala peníze pro svoje děti. Navíc potřebuje vyplatit bývalého manžela Jakuba Prachaře, se kterým si před několika lety postavila luxusní dům.

Sebastian Šikl mate tělem

Ostatní soutěžící jsou možná známí na sociálních sítích, to jim ale nebrání v tom, aby se nepokusili prorazit také na televizních obrazovkách. Kdo ví, třeba jim to pomůže v jejich další kariéře. Stačí vzpomenout na Nicol Čechovou, která začínala jako youtuberka a postupně se vypracovala ve vyhledávanou moderátorku.

Velkou pozornost už teď vzbuzuje influencer Sebastian Šikl, který je na Instagramu známý pod přezdívkou "Vyslovuje se to mem". Jediný problém je v tom, že vtipný mladík nosí dlouhé vlasy a květované košile, čímž dokonale mate diváky. Někteří z nich si proto nejsou jistí, jestli se jedná o dívku, nebo o chlapce.

"Pro méně všímavé, co si to neodvodili ze jména Sebastian Šikl, se identifikuju jako muž," vyvrátil mladík nedávno všechny spekulace na sociální síti. Šikl ve svých příspěvcích sarkasticky komentuje aktuální dění a má přehled, a proto by se klidně mohl stát vítězem celé soutěže.

Musím vydržet s jinými dětmi

Tvůrci pořadu slibují, že i tentokrát pro účastníky připravili spoustu výzev a úkolů, které je spolehlivě dostanou mimo jejich komfortní zónu. "Ve druhé řadě chceme ještě více posílit prvek soutěžení a ukázat influencery ze všech úhlů pohledu. Nově například budeme zadávat i týdenní výzvy, které budou časově náročnější a složitější," řekl kreativní producent Pavel Nosek.

"Bude to výzva. Musím vydržet bez svých dětí s jinýma dětma," napsala na sociální síti Agáta Hanychová s nadhledem. "Nikoho z influencerů, kteří nastoupí se mnou do vily, neznám. Zato můj desetiletý syn Kryšpín je zná všechny a řekl, že do Like House prostě musím jít," doplnila dvojnásobná maminka. Uvidíme tedy, co všechno se ve vile bude dít. 

Sebastian chce v soutěži rozbít televizní obrazovky českých dětí a mládeže. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky