Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

LIKE HOUSE: Adam odešel na rande a žárlivá Lada mu vyházela věci z okna

Adam Kajumi a Lada Horová
Adam Kajumi a Lada Horová
Zdroj: Instagram
Adam Kajumi a Lada Horová

Nemálo rozčílená byla v reality show LIKE HOUSE Lada, která vyházela Adamův nepořádek z okna. Mnohokrát mu říkala, ať si to uklidí, ale jeho to nechávalo chladným. Teď na to doplatil.

Reality show LIKE HOUSE, ve které parta influencerů tráví tři měsíce v jedné vile, pokračuje. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti – i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi.

Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. V dnešní epizodě se Lada rozhodla zatočit s Adamovým nepořádkem.

„Stěhovali jsme se do jiného pokoje, a místo aby si Adam věci uklidil, tak si je sem jen naházel. Já byla tak hodná, že jsem mu půlku věcí uklidila, ale zbytek si musí uklidit sám,“ rozčilovala se Lada a vyhodila všechno Adamovo oblečení z okna ven.

Adam je pěkný bordelář

„Řekla jsem mu šestkrát, ať si to uklidí. To nezabralo. Takže, Adámku, tohle tě možná naučí si svoje věci uklízet, protože já nejsem žádná tvoje uklízečka,“ soptila.

Maru vidí za Ladiným chováním jiný důvod, než je pořádek v pokoji. „Laduška žárlí, protože má Adam rande.“ A do situace se zapojil i Tomi.

„Lado, nedělej tady žádnou osvětu v uklízení. Minule jsem viděl ten tvůj bordel, cos tam měla. Celá postel byla zaházená oblečením. A když Adam prostě nestíhá, tak sorry, tohle byla fakt blbost.“ Co na to řekne Adam, až se vrátí z rande?

Zdroj: TV Prima

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky