Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

LIKE HOUSE: Zvrhla se noc ve stanu? Adam mě pořád otravoval, tvrdí Maruška

LIKE HOUSE / Adam Kajumi / Maruška
LIKE HOUSE / Adam Kajumi / Maruška
Zdroj: Instagram
LIKE HOUSE / Adam Kajumi / Maruška

Reality show LIKE HOUSE, ve které parta influencerů tráví tři měsíce v jedné vile, pokračuje. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti – i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Tentokrát musela Maruška s Adamem strávit noc ve stanu.

Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. V dnešní epizodě LIKE HOUSE čekala na Adama a Maru společná noc ve stanu! Protože byli oba nejhoršími tanečníky v samba výzvě, museli za trest strávit noc odloučeně od ostatních ve stanu a v lese.

„Stavění stanu byla trošku challenge, protože ani jeden jsme stan dlouho nestavěli. A když nemáte návod, tak to holt trvá,“ vysvětlovala Maru, proč jim nešlo stan jednoduše postavit. „Čekal jsem to horší, čekal jsem, že z toho nebude stan, ale kupa plachet,“ přidal se Adam.

Adam mě hrozně rušil, tvrdí Maruška

Když se jim podařilo stan úspěšně postavit, zjistili, že není zas tak velký, jak předpokládali. „Budeme se asi muset hodně tulit,“ prohlásil natěšeně Adam.

„Po chvíli jsem usnula, ale Adam mě u toho hrozně rušil, pořád mě nějak otravoval. Ale jinak to bylo fajn, vyspala jsem se v pohodě,“ komentovala společnou noc s Adamem Maru.

Pravda je, že Adam má dívky rád a spát s ním ve stanu může být náročné, jelikož hrozí, že po vás bude pořád něco chtít. Spíš než po Marušce však touží po Angie, která se mu od nástupu do vily líbí úplně nejvíc.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky