Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Like House 3 začíná: Dominika Myslivcová si hodlá odnést hlavní výhru

Dominika Myslivcová
Dominika Myslivcová
Zdroj: TV Prima
Dominika Myslivcová

Dnes večer odstartuje již třetí řada oblíbené reality show pro mladé LIKE HOUSE 3. Do vily míří nová skupinka influencerů a hlavním tahounem nové série je bezesporu skandální hvězda Dominika Myslivcová.

Po velikém úspěchu první a druhé řady se tvůrci reality show LIKE HOUSE rozhodli po poměrně krátké době nasadit další sérii pořadu o influencerech.

Divákům se představí nová parta účastníků, v čele s modelkou, blogerkou a českou Barbie Dominikou Myslivcovou.

Myslivcová se působení ve vile nemůže dočkat. "Je to neuvěřitelné! Bude to pro mě obrovská zkušenost. Mám ambici vyhrát, jsem soutěživá holka," říká Dominika.

První díl LIKE HOUSE 3 uvidí diváci dnes v 18.30, po desáté hodině večer samozřejmě nebude chybět LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW, kde diváci uvidí pikantnosti z dění ve vile.

Společně s Dominikou Myslivcovou do vily nastoupí Hanka Gelnarová, Sebastian Lyang, Vojta Medlen, David Nguyen, Liubov Tupiková, Lukáš Tůma a Simona Tvardek.

Soutěžící budou čelit novým úkolům, dostanou se za hranu své komfortní zóny a odhalí svůj pravý charakter. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem a získá výhru ve výši půl milionu korun.

Dominika Myslivcová plánuje vyhrát LIKE HOUSE 3

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky