Televizní premiéra reality show LIKE HOUSE 2 se blíží. Už v pondělí 25. října odstartuje na novém kanálu Prima SHOW velice očekáváná druhá série populárního pořadu.

Divákům se představí nová parta influencerů v čele s Agátou Hanychovou. Účastníci druhé série se tentokrát nastěhují do nové vily vzdálené pouze několik desítek kilometrů od Prahy!

Komplex, který byl postaven jako rodinné centrum, má celkem 1 167 metrů čtverečních včetně velké zahrady. Uvnitř najdou soutěžící čtyři pohodlné ložnice, kuchyni a velký obývací prostor s ikonickým neonovým nápisem LIKE HOUSE nad sedací soupravou. Zahrada nabídne venkovní sezení, vířivku i otužovací káď. Součástí budovy bude také známá zpovědnice, kam chodí soutěžící pravidelně vyjadřovat své myšlenky, názory a komentáře. Kromě nového ubytování pro soutěžící čekají fanoušky pořadu i další změny.

Soutěžící mají k dispozici vířivku i otužovací káď

Musím vydržet bez svých dětí, s jinýma dětma, říká Hanychová

Do vily se nastěhují tito soutěžící: Agáta Hanychová, Tereza Koubková, Tadeáš Kuběnka, Samuel Samak, Kristal Shine, Jakub Smrek, Sebastian Šikl a Ela Yababy.

Zatím největší pozornost diváků vzbudila samozřejmě účast Agáty Hanychové, která je oproti ostatním influencerům výrazně starší a mediálně známá.

"Bude to výzva. Musím vydržet bez svých dětí s jinýma dětma," směje se Hanychová a dodává: "Nikoho z influencerů, kteří nastoupí se mnou do vily, neznám. Zato můj desetiletý syn Kryšpín je zná všechny a řekl, že do LIKE HOUSE prostě musím jít. Navíc mým hlavním zdrojem příjmů je teď Instagram a tahle show k sociálním sítím patří. Nepotřebuju vyhrát, nemám připravené žádné zbraně. Spíš se budu snažit ostatním pomáhat," tvrdí dvojnásobná maminka.

Ve vile je prostorná kuchyň, kde si mohou influenceři vařit

Diváky čeká nová noční show

Novinkou druhé řady bude dvacetiminutový noční pořad s názvem LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW.

"V něm představíme a rozehrajeme další příběhy, které se nevejdou do denních epizod a zároveň ukážeme dění ve vile pod rouškou noci," vysvětluje kreativní producent reality show Pavel Nosek.

Noční show bude vysílat kanál Prima SHOW každý všední den ve 22.00. V naší galerii se mezitím můžete podívat, jak vypadá nová vila Like House 2.

Parta internetových hvězdiček už má za sebou první dny ve vile

Související články