Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Libuše Vojtková konečně přiznala novou lásku: Vojtka!

Zdroj: Profimedia.cz

Tanečnice Libuše Vojtková je opět zamilovaná. Po řadě spekulací, které tvrdošíjně vyvracela, to konečně přiznala. Chodí s kolegou z divadla, zpěvákem Marianem Vojtkem.

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska probereme další muzikálovou lásku...

Muzikantská Libuška

Sympatická tanečnice své dva osudové muže poznala při práci. Do Daniela Hůlky se zamilovala, když tančila v muzikálu Monte Cristo. Rychlou a pompézní svatbu následoval stejně rychlý a nepříjemný rozvod. Mladičká tanečnice se tehdy dušovala, že se vztahům s muzikanty bude vyhýbat obloukem. Pak ale přišel muzikál Tři mušketýři, kde poznala Josefa Vojtka. A zase to byla láska jako trám, která vyústila svatbou a narozením syna Matyáše. Manželství ale záhy přestalo klapat a Josef potkal jinou lásku, tanečnici Jovanku Skrčeskou. Následoval další nepříjemný rozvod a Libuška zůstala sama. Vypadalo to, že se poučila, a nového partnera našla mezi sportovci. Vztah s tenisovým trenérem Janem Brožem ale vyšuměl do prázdna... Od sklonku loňského roku se spekuluje o tom, že chodí s kolegou z muzikálu Baron Prášil Marianem Vojtkem. Libuška dlouho zapírala s tím, že jsou jen kamarádi, ale po pěti měsících se konečně přiznala...

Může jim to vůbec vyjít?

Tahle otázka napadne asi každého, kdo sleduje dění v šoubyznysu, kde se rozpadá jeden vztah za druhým. Jen se podívejme na dva příklady z poslední doby... Kristina Kloubková se rozvedla s manželem Alanem Bastienem (spolupracovali spolu v divadle). Začala chodit s Filipem Renčem (sblížili se při práci v divadle), ale nedávno se rozešli. Zpěvák Dan Hůlka chodil s kolegyní Šárkou Vaňkovou. Rozešli se, vrátili se k sobě a teď se opět rozešli. Dokonce už spolu nechtějí ani hrát na jednom jevišti... Prostě vztah dvou mediálně známých lidí, kteří jsou spolu doma i v práci a mají jeden druhého takřka pořád na očích, je asi vážně ještě náročnější než vztah „normální“.

Tři důvody pro úspěch

Přesto má podle mě Libuše do třetice všeho dobrého šanci... Za prvé Marian Vojtko působí ve srovnání s Danem Hůlkou a Pepou Vojtkem nejrozumněji, navíc není tak slavný a médii tak ostře sledovaný. Za druhé ona sama (možná i díky nevydařeným vztahům) dozrála a už kvůli malému synovi snad bude rozvážnější. Já jí i Marianovi držím palce! A vy?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky