Už i vrabci na střeše si cvrlikají, že Libuše Šafránková se vrací do práce. Láska k jejímu povolání jí prostě dovolí přestat jen když jde do tuhého, což v minulosti opravdu šlo. Prodělala totiž rakovinu plic, a tak si chtě nechtě musela dát hereckou pauzu.

Libuše prožila velmi těžké období

"Je mi moc dobře a cítím se opravdu skvěle. Beru to všechno s obrovskou pokorou, proto nikomu raději neříkám, že mi je fajn. Pokorně děkuji tomu nahoře, ale nikdy nevíte. Vesmír je velmi nevyzpytatelný a hravý. Vždycky vás může překvapit!" řekla po vyhraném boji Šafránková.

Nyní se vrhá opět do práce. Podle portálu Sedmička kývla na film, který se má letos začít natáčet. Pravdou je, že královnu si měla zahrát i v pohádce Princ Mamánek, jenž režíroval Jan Budař. Z natáčení ale nakonec sešlo, jelikož nebyl k dispozici dostatek financí.

Josef Abrhám je jí velkou oporou

Kromě práce si Šafránková užívá také soukromý život. V prosinci, kdy má její manžel narozeniny, mu uspořádala oslavu, která se podle všeho moc povedla. Všichni příbuzní se, včetně Josefa Abrháma, dobře bavili. Na rodinné sešlosti bylo jistě hodně dětí.

O ty se postaral především jejich tatínek Josef Abrhám mladší, jenž udělal z Libušky už čtyřnásobnou babičku. Roli prarodičů se svým mužem zvládají bravurně a s dětmi tráví hodně času. Když se filmová Popelka po těžké nemoci stáhla do ústraní, byla s nimi snad téměř denně. Za chvíli ho už zase bude trávit před kamerou.