Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Šafránková a Abrhám: Jaký měli vztah? Proč a kdy Libuška mluvila o rozvodu?

Libuše Šafránková a Josef Abrhám
Libuše Šafránková a Josef Abrhám
Zdroj: Profimedia
Libuše Šafránková a Josef Abrhám

Přestože se na ně mnozí dívali jako na jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu a Libuše Šafránková a Josef Abrhám jím možná skutečně byli, problémy se nevyhýbaly ani jejich manželství. Sama představitelka legendární Popelky dle svých slov několikrát přemýšlela o rozvodu.

Manželi byli téměř padesát let, rozdělila je až smrt. Libuše Šafránková se do Josefa Abrháma podle Blesku zamilovala takřka ihned, co ho viděla. A jiskru v očích filmové Popelky spatřil i sám Abrhám. Začátek jejich vztahu byl ovšem poněkud skandální. Populární herec totiž v té době stále ještě randil se zpěvačkou Naďou Urbánkovou. Nakonec si ale vybral Libušku. V roce 1976 se vzali a započali společný život plný lásky, pochopení, opory, ale také občasných neshod a rozepří. 

Chtěla se rozvést

Libuši Šafránkovou a Josefa Abrháma mnozí považovali za jeden z nejkrásnějších párů. Společně se vyhýbali nejrůznějším skandálům, na veřejnost nepronikaly žádné informace, které by manžele mohly jakkoliv poškodit, a jejich svazek se stal pro ostatní jakýmsi prototypem idylického manželství. Jak to ale bývá, i nad tím nejspokojenějším vztahem se čas od času přeženou mračna. 

I když není zcela jasné, s jakými problémy se Šafránková a Abrhám potýkali, neboť si přísně střežili své soukromí, k jistým výměnám názorů v jejich domácnosti podle všeho přece jen docházelo. „Asi bych se těžce rozváděla. Je to jako se svatbou v kostele. Ale poctivě a pocitově – někdy čtyřikrát za den,“ řekla podle Blesku Šafránková v roce 1993 v knize Ghetto vyvolenců. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky