Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sympatický kadeřník Libor Šula: Změnil se k nepoznání a přiznal lásku ke kočkám

Zdroj: www.vimcimkrmim.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (17)

Kadeřník, jenž je pro své umění oblíbený nejen v ČR, ale i jinde ve světě, prozradil, že kromě vlasů má několik dalších vášní, cvičení, manžela a kočky. Kočky ovšem ne jen tak ledajaké, zbožňuje a specializuje se na chov mainských mývalích koček. To je rasa největších koček domácích a mají se u něj opravdu jako královny. 

Kadeřník Libor Šula pronikl do podvědomí především českých žen a dívek díky moderování pořadu Nahá jsi krásná. Učil v něm ženy přijímat se takové, jaké jsou, se všemi jejich nedostatky a právě ty drobné nedostatky, které každou z nás odlišují od středního proudu, na sobě milovat. Coby kadeřník patří mezi tu skupinu mužů, jež ženám opravdu umí naslouchat a naslouchají jim rádi. Pozitivně naladěný chlapík působil mile již dřívě, kdysi však nesršel takovým sebevědomím a sebejistotou, jako je tomu teď. Nutno také podotknout, že v poslední době prošel dost radikální změnou vzhledu, nosí lehce prošedivělé vousy, což je u mužů v nejlepších letech, jako je on, velice sexy a také se poněkud zvětšil. Myšleno samozřejmě v dobém. 

Libor Šula je totiž zářným příkladem muže, který čím je starší, tím lepším se stává. Před nějakým časem začal chodit do posilovny a jestli se něco v jeho životě mohlo vyrovnat vášni k úpravě vlasů, rozhodně se tím stalo cvičení. V posilovně se s radostí trápí několikrát týdně a je to na něm opravdu vidět. Na svém Instragramu vysvětloval i postoj ke cvičení, že tu a tam se mu vyloženě nechce, pak se ale podívá na fotky pár měsíců staré a chuť zase najde. Dle příspěvků na sociálních sítích prošel i velkou změnou v oblasti vědomí a sebeuvědomění. Pochopil, že štěstí se nedá koupit za peníze, ale každý ho musí najít hlavně v sobě samotném. 

Důležité je podle něj vědět, co nabízíte: „Nejsem patetický, ale umím si říci, v čem jsem dobrý, v čem naopak pokulhávám nebo v čem jsem nejlepší. Když o sobě bude člověk neustále pochybovat, tak tomu časem sám uvěří, a to se mi nelíbí,“ říká v rozhovoru pro webový magazín o zvířatech Vím čím krmím a dodává, že by byl nerad, aby bylo jeho sebevědomí zaměňováno s namyšleností. 

Něco má ale v Liborově životě ještě větší cenu než vlasy a cvičení a troufneme si říct, že to bez potíží trumfne dvě zmíněné vášně dohromady. Je to láska. Jednak k jeho partnerovi Victorovi, s nímž je čtyři roky, oba muži si neustále dokazují, že se milují, společnými chvílemi a drobnými dárečky, a pak také neméně silnou jako láska k životnímu partnerovi, je jejich společná láska ke kočkám. Chovají několik krásných koček a kocourů rasy mainská mývalí kočka a Libor s nimi jezdí po výstavách. Má doma dokonce pár šampiónů, kteří porazili ostatní chlupaté krásky a krasavce po celém světě. 

Když jeho kočka vyhraje pohár, je sice rád, ale už tomu nepřikládá takový význam jako dříve. „Když jsem začal sbírat první poháry, byl jsem na nich trochu závislý a měl jsem je všechny ve vitrínách. Dnes jich mám plné krabice a někdy je dávám své neteři do školky,“ směje se kadeřník, na němž je nyní vidět naprostá vyrovnanost, sebevědomí a vnitřní klid. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky