Libor Pešek a o téměř padesát let mladší hudebnice Dagmar Zázvůrková naposledy vyrazili do společnosti jako pár před pár lety, kdy dorazili ruku v ruce na křest videoklipu.

Poté už se hrdličky moc ve společnosti neukazovaly, Zázvůrková ale o Peškovi pravidelně mluvila v rozhovorech.

"Libor byl unavený, tak zůstal doma. Ani já se dlouho nezdržím a pojedu za ním," řekla Blesku zpěvačka na křtu svého dalšího klipu. Z jejích slov bylo zřejmé, že s dirigentem sdíleli domácnost.

Měl rád sójové maso

"Má rád spíš sójové maso, takže dělám třeba sójové čevabčiči, sójovou sekanou nebo čínu. Maso, ryby ani mořské plody jako takové nejí, je skromný," prozradila zpěvačka před časem pro Idnes.

Před necelými dvěma lety spolu navštívili Zázvůrková a Pešek zámek Hluboš.

"Milé překvapení nás čekalo v sobotu odpoledne, kdy v plném proudu běžely dobrovolnické práce na zahradě. Když už se den nachyloval, vjelo do zámecké brány auto. Řídila ho půvabná zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková. Na sedadle spolujezdce jí dělal společnost její životní partner, legendární dirigent Libor Pešek. Paní Dáša absolvovala prohlídku zámku a jako bonus do nové etapy zámku věnovala dvě písničky. Ve freskovém sále zazpívala Amazing Grace. V kapli pak Cohenovu píseň Hallelujah," stálo na stránkách zámku Hluboš.

Zda ale vztah dvojice trval až do skonu dirigenta, zůstává tajemstvím. Ani jeden totiž nechtěl osobní věci z pochopitelných důvodů ventilovat.

Zázvůrková měla udržovat vztah se ženatým dirigentem několik let, Libor Pešek zemřel 23. října 2022

Související články