Oblíbená zpěvačka a fešný britský pilot formule spolu byli viděni v restauraci Cipriani v centru Miami. Během víkendu F1 v Miami, kde se objevili mimo jiné i Tom Cruise, Emily Ratajkowski, Vin Diesel, Elon Musk a Jeff Bezos na sebe ale strhli největší pozornost právě Shakira a Hamilton.

Užívá si po rozchodu?

Jakmile se tahle informace objevila na Twitteru, strhla se pěkná mela. Lidé okamžitě začali spekulovat, jestli spolu tihle dva randí nebo se jednalo o obyčejnou přátelskou večeři. Shakira se loni v červnu rozešla s bývalým fotbalistou Barcelony Gerardem Piquem, zatímco Hamilton o svém milostném životě mlčí a poslední informaci, kterou veřejnosti poskytl, byla v roce 2018, kdy doslova řekl, že neexistuje.

Hračky na lodi

Krátce po této večeři byli Shakira s Hamiltonem spatřeni, jak si užívají společnou projížďku na lodi. Hamilton byl zachycen paparazzi, jak zpěvačce pomáhá nastoupit na loď, kde si užívali den s kamarády. Shakiru Hamilton s kamarády vyzvedli v Miami Beach, kde má kolumbijská kráska své šestnáctimilionové sídlo. Na loď nastupovala s nafukovacím krokodýlem a zdálo se, že je ve velice dobré náladě.

Hamilton s jednou zpěvačkou už vztah měl, sedm let chodil s popovou hvězdou a někdejší frontmankou skupiny Pussycat Dolls Nicole Scherzinger. Ať už je vztah mezi Shakirou a Hamiltonem milenecký nebo jen přátelský, informace o jejich dostaveníčkách jsou přinejmenším zajímavé.

Zdroje: thesun.co.uk, The Mirror

Související články