Kromě toho, že je Leoš Mareš jedním z nejlepších českých moderátorů, se v minulosti proslavil také jako zpěvák několika písní. Ty jsou poněkud kontroverzní, protože zpěv mezi mnoho Leošových nesporných talentů nepatří. Na druhou stranu umí udělat natolik skvělou show, že mu pěvecké nedostatky publikum rádo odpustí. 

A právě to se také stalo během turné, se kterým prakticky objel celou republiku. Svou pouť zakončil v Plzni a během svého vystoupení, které roztančilo celý sál, si pro publikum připravil překvapení. 

Protože bylo zrovna prvního Máje, nechal za sebe na velké plátno promítat soukromé záběry ze svatby se svou manželkou Monikou. Dvojice je spolu ve svazku od roku 2018 a mají spolu malou dcerku Alex. 

Dojatí ale nebyli jen diváci, ale také samotný Leoš Mareš. Během promítání bylo vidět, že je z videa pořádně naměkko. V jednu chvíli již neudržel vážnou tvář a dojetím se rozplakal. 

Na sociálních sítích nyní sklízí vlnu podpory a obdivu. Zvláště ženské fanynky totiž oceňují, že dokáže projevit emoce a veřejně vyznat city milované ženě. Řada mužů se totiž projevit své pocity veřejně spíše stydí. 

Nešlo ale o jedinou věc, kterou Leoš Mareš svým fanouškům udělal radost. Oznámil totiž, že pro velký úspěch přidá na podzim ještě další dva koncerty, a to v Praze a v Brně. Do diáře si tak zájemci mohou poznamenat začátek října. 

Show byla beznadějně vyprodaná

Otálet by ale rozhodně neměli. Pro velký úspěch byla vystoupení Leoše Mareše prakticky vyprodaná do posledního lístku. Slibovaná show je totiž pořádně nadupaná, jak slibuje již její anotace. 

“Leoš Mareš uvede sám sebe v originální, okázalé show, s níž se vypraví přímo za vámi do vašich měst. Připravil si pro vás vodopád podívané, na které uslyšíte všechny jeho hity, ale také skladby, které znají pouze fajnšmekři, kteří jeho alba před dvaceti lety projeli celá,” hlásají propagační materiály. 

Show si užili nejen všichni, kdo ji již měli možnost vidět, ale také sám Leoš Mareš. Již po prvním koncertu doslova sršel energií a doslova královsky se bavil.

Umělecké dítě se Leošovi vyvedlo

“Ráno po prvním koncertě jsem vyžehlenej, mám perfektní hlas, mám spoustu energie a jdu do práce zase. Přijel jsem v jednu ráno z Kladna, po různých poradách a v pět do práce. Ale jsem šťastnej,” svěřil se na sociální síti bezprostředně po prvním vystoupení. 

Že plánuje turné, oznámil moderátor loni na podzim. Projekt si nadělil k příležitosti osmnáctých narozenin svého nejstaršího syna a prohlásil, že se jedná o jeho umělecké dítě. 

“Po dlouhých měsících ticha, mlčení a žádných akcí, kde bych jaksi vystupoval, po vypnutí projektu Staré pecky, po vypnutí všech velkých koncertů a mých velkých O2 aren je na čase vám prozradit ten důvod, proč se tak stalo. Příští rok, v roce 2024, vyjedu na své první turné v životě,” řekl tehdy v živém vysílání na Instagramu. A svůj slib také beze zbytku dodržel.

Související články