Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Porotce Superstar Leoš Mareš pobouřil ženy. Takhle ne, Leoši, vzkázaly mu

Leoš Mareš
Leoš Mareš
Zdroj: Profimedia
Leoš Mareš

Leoš Mareš občas na svůj Instagram sdílí například vtipné fotografie. Tentokrát našel inspiraci u Evy Decastelo, úspěch ale známý moderátor rozhodně nesklidil, naopak! Davy rozběsněných žen ho donutily post smazat!

Leoš Mareš roky pracuje v rádiu a moderuje různé důležité společenské akce, letos však ještě postoupil. V Superstar se dostal do hvězdné poroty! Hodnocení výkonů soutěžících Leoše baví a jako vždy do něj dává svůj osobitý humor. Různé vtípky jsou pro Leoše Mareše sice charakteristické, občas se ale nebojí ocitnout na hraně a dokonce i za hranou. To se moderátorovi nechtěně povedlo před pár dny, kdy na Instagramu vyvolal velký povyk.

Fotka, kterou si Leoš Mareš "půjčil" od Evy Decastelo, patří původně instagramové hvězdě jménem Sara Puhto, která se snaží bojovat proti umělému světu sociálních sítí a tak sdílí srovnávací snímky realita versus Instagram. Sara svými příspěvky šíří myšlenku body positivity a snaží se lidem otevřít oči a ukázat na dnešní dobu plnou umělých filtrů a plastické chirurgie. Sleduje ji více než 300 000 lidí!

Mareš ovšem poslání vůbec nepochopil a napsal k fotce komentář, který se spoustě ženám zdál velmi urážlivý. Odezva na sebe nenechala dlouho čekat.

Třeštíkové se postoj Mareše vůbec nelíbil. A nebyla sama.

„Jak se stát modelkou: 1. Stoupni si ze strany co ti to sluší 2. Všechno co nechceš aby bylo vidět zatáhni to co chceš vystrč 3. Když máš hnusnej ksicht tak ho na fotce schovej. Díky Eva Decastelo, takhle jsem se dlouho nepobavil,“ šokoval Leoš Mareš svým popisem fotky Sary Puhto.

Pod postem se okamžitě rozjela dlouhá konverzace, do které zasáhly i další osobnosti českého showbyznysu, vyjádřila se například i Radka Třeštíková.

„Vždyť ona není hnusná, navíc nechápu, proč si někdo dělá p*del z někoho, kdo je schopný si dělat legraci sám ze sebe a klidně se na síti shodit, aby ukázal, jak to dnes chodí,“ opřela se Třeštíková do Mareše a nebyla sama! „Tento příspěvek je odporný,“ napsala mladá modelka Anna, kterou postoj slavného moderátora též znechutil. 

Když si Leoš Mareš uvědomil, že příspěvek Sary Puhto vůbec nepochopil, pokusil se ještě opravit původní popisek, tím už ale situaci nezachránil, pod fotkou už byly stovky komentářů. Nakonec moderátor rezignoval a raději vše odstranil. Vlna negace se snesla i na původní autorku popisku Evy Decastelo, která si následně pro jistotu zamkla profil jako soukromý.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU