Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Leoš Mareš ukázal těhotnou manželku: Monice se už bříško pěkně zakulacuje!

Monika Marešová a Leoš Mareš
Monika Marešová a Leoš Mareš
Zdroj: Profimedia
Monika Marešová a Leoš Mareš

Moderátor a porotce soutěže SuperStar Leoš Mareš před několika málo dny oznámil radostnou novinku. V březnu příštího roku se totiž stane již trojnásobným otcem. Jeho manželka Monika je tak podle všeho už v pátém měsíci těhotenství. Mareš nyní zveřejnil její vůbec první fotografii s těhotenským bříškem. 

Jsou svoji již tři roky a příští rok se dočkají společného potomka. Moderátor Leoš Mareš a jeho manželka Monika Marešová se již miminka nemohou dočkat. Zprávu o těhotenství Mareš přitom přinesl teprve nedávno. Před několika málo dny na svém Instagramu zveřejnil obrázek čápa nesoucího novorozeně. „Klokan přiletí v březnu,” napsal stručně v příspěvku, který okamžitě strhl veškerou pozornost. 

První snímek

V ranním vysílání Evropy 2 pak datum ještě upřesnil a prozradil, že se má miminko narodit na konci února. Monika je tak dle všeho v pátém měsíci těhotenství. Pohlaví děťátka dvojice zatím nezná a je otázkou, zda si jej vůbec nechá sdělit. Moderátor nyní na svém Instagramu sdílel vůbec první snímek své manželky, na němž je již velmi znatelné její těhotenské bříško. Monika na fotografii stojí v minišatech před stěnou, kterou osvětlují neonová křídla vyvolávající dojem, jako by patřila samotné nastávající mamince. 

Pro Moniku úplná premiéra

Leoš Mareš má z předchozího manželství dva syny – Jakuba a Matěje. Na roli otce je tak již zvyklý, pro Moniku však půjde o absolutní premiéru. O to více se jistě na miminko těší. Manželé ostatně po potomkovi toužili již delší dobu. V loňském roce v listopadu odpovídali v živém vysílání na Instagramu na otázku, zda neplánují miminko, a z jejich odpovědi bylo patrné, že by rádi na světě své společné dítě přivítali. 

Leoš Mareš ukázal těhotnou manželku:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU