Monika a Leoš Marešovi se seznámili v době, kdy měli oba za sebou nevydařený vztah a ani jeden se do nového závazku nechtěl pouštět.

„Oba jsme byli po rozchodu v takovém tom útlumu, kdy nikoho nehledáte a lížete si rány. A vnímáte jen věci, které vám dělají dobře a ostatním se moc nezabýváte. Povídali jsme si a bylo to příjemné,” přiznala před časem Marešová v rozhovoru pro Idnes.

„Nic jsem s ním neplánovala a on si nic neplánoval se mnou. Když o někoho usilujete, máte sklon přehrávat a dělat se lepší. A to jsme nedělali,” doplnila Monika, která nejznámějšího moderátora Česka totálně pobláznila.

Z pravidelného setkávání se bezy stal plnohodnotný vztah, jelikož se do sebe hrdličky bezhlavě zamilovaly a už si ani jeden z nich nedokázal představit život bez toho druhého.

Rodiče Moniky ovšem ze vztahu zprvu rozhodně nejásali radostí, jelikož měli obavu, aby proslulý záletník nezlomil její srdce.

„Měli starost. Co si budeme povídat. V té době měl za sebou už pár skandálů, byl ženatý a měl dvě děti. Leoš má ale takovou pověst, že vás pak mile překvapí,” prozradila éterická bruneta.

Nakonec se dvojice po třech letech randění v roce 2018 vzala a po čase přivítali na svět svou dceru Alex. Zatímco pro Moniku šlo o první dítě, Leoš už byl v té době dvojnásobným otcem.

Modelka střídala další, s Faltýnovou tropil skandály

Se svou první manželkou Monikou Poslušnou začal Mareš randit v roce 1998. Po deseti letech se vzali, jenže sotva pár měsíců od veselky začal moderátor zahýbat se studentkou Gábinou Dvořákovou.

Románek Leošovi vydržel až do května 2010. Dlouho však o samotě nezůstal. Už o měsíc později se začalo spekulovat o jeho poměru s tehdejší Miss Hanou Svobodovou.

S modelkou se Mareš poprvé ukázal na filmovém festivalu v Karlových Varech a ačkoliv to vypadalo na vážný vztah, nakonec jejich láska vydržela necelý rok.

Útěchu pak Leoš našel v náruči slovenské topmodelky Michaely Kociánové. Ani zde ale opravdové štěstí nenašel a vztah trval pouze pár měsíců.

Asi většina z nás si pak živě vybavuje četné skandály, které Leoš Mareš tropil s modelkou Petrou Faltýnovou. Pár se neustále scházel a rozcházel až do roku 2015, kdy už se umělec rozhodl s temperamentní brunetkou definitivně skoncovat.

Ve stejném roce přišla moderátorovi do života jeho aktuální manželka Monika, s níž se seznámil na svatbě stylisty Filipa Vaňka.

Ačkoliv zprvu fanoušci atypické krásce nedávali veliké šance ve vztahu s Marešem, nakonec dvojice všem dokázala, že svou lásku neberou na lehkou váhu a dnes patří mezi nejstabilnější manželskou dvojici na umělecké scéně.