Oznámení o tom, že se chystá se svou show projet celé Česko, zveřejnil Leoš Mareš na Instagramu. Učinil tak ve dvě ráno ve vlastním obýváku a to do půl těla svlečený. Vzhledem k tomu, že o sebe moderátor pravidelně dbá, za svou figuru se rozhodně stydět nemusí, což byl ostatně přesně ten předpoklad, se kterým nahrávku pořizoval.

“Přiznám se, že teď trošku cvičím a nemám moc možností to ukázat. Tohle byla záminka. Jo, byl jsem i pyšný, to jako musím přiznat. To video jsem si potom pustil a říkal jsem si, jo dobrý, tady to rameno, ta prohlubeň,” prozradil v pořadu Show Jana Krause a dodal, že před natáčením pro jistotu udělal dvacet kliků, aby mu to slušelo.

S pocitem dobře odvedené práce si šel ještě krátce odpočinout a poté v pět ráno odjel do rádia. Velmi brzy jej však čekalo nemilé překvapení. Poté, co doma vstala jeho manželka Monika a video si prohlédla, poslala mu zprávu, která obsahovala jistě dobře míněné rady.

“Zlato, bez trika už nikdy. Já vím, že máš teďka tu postavu, ale už jsi ve věku, kdy se chlapi nesvlékají. Už máš prostě věk, kdy jako dobrý, samozřejmě, ale už se to nehodí. Ať se svlékají mladí,” doporučila mu jeho choť k jeho nelibosti.

Přímo v rozhovoru se tak Leoš Mareš nezdráhal dát najevo své zklamání. “Tak jsem byl z toho takový smutný… Já bych se chtěl totiž na tom turné svléknout. Já jsem zjistil, že mně se líbí život ve všech jeho odstínech a že tělo je prostě krásné, bez ohledu na to, komu patří,” uzavřel nezvykle upřímně.

Související články