Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Leoš Mareš vzal rodinu do zámoří: Za dceru a manželku utratil obrovské jmění

Monika a Leoš Marešovi
Monika a Leoš Marešovi
Zdroj: Profimedia
Monika a Leoš Marešovi

Leoš Mareš odletěl začátkem roku s manželkou Monikou a jejich dcerou Alex na krásnou rodinou dovolenou do Ameriky. Manželé z výletu s fanoušky sdíleli pouze pár snímků a užívali si klidu bez sociálních sítí. Marešová se ale nakonec přeci jen pochlubila fotografií od moře a ukázala své dokonalé tělo a známý moderátor přidal momentku z Disneylandu.

Leoš Mareš se rozhodl s rodinou trávit studený začátek roku na Floridě. Moderátor během dovolené nenahrával žádné fotky a fanouškům se ozval teprve krátce před příletem a stejně to udělala i jeho manželka Monika. 

Hrdličky s dcerkou Alex trávily společný čas nejen u bazénu, ale také na pláži. Odtud se manželé pochlubili hned několika snímky, na kterých Marešová předvedla své dokonalé tělo v plavkách.

Necelý rok po porodu je Monika zpět ve formě a může se opět chlubit postavou modelky, což sledující ihned ocenili v komentářích a krásnou maminku zahrnuli lichotkami. Mareš později přidal další momentku z Ameriky, tentokrát ze zábavního parku.

Užila si hlavně máma s tátou

"A nyní se podíváme na Disneyland. Jako super. Užila si to hlavně máma s tátou," okomentoval pobaveně Leoš Mareš fotografii z rodinného alba. Moderátor vzal svou dceru a manželku do vyhlášeného zábavního parku na Floridě a přiznal, že pro roční dceru to nebyl zrovna nejlepší zážitek. 

"Alex se nejvíce líbily postavičky ve výlohách. Moc se to nehýbalo, nedělalo to hluk, bylo to tak akorát blízko a nikdo jiný tam nebyl," zavtipkoval trojnásobný otec.  

"Dobrá zpráva je, že nemusíme do dalšího Disneylandu v Paříži, tohle mají i v Pařížské," dodal Mareš s humorem sobě vlastním. V Miami si mimo jiné pořídil chlupatý kožich od značky Balenciaga, za který musel dát neuvěřitelnou pálku a vůbec ho celá dovolená snů musela stát neskutečné peníze. Mareš se ale nijak netají tím, že si života užívá rád. 

Monika Marešová vypadá skvěle

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky