Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Chlapeček, nebo holčička? Leoš Mareš promluvil o pohlaví miminka

Moderátor zprávu oznámil na Instagramu.
Moderátor zprávu oznámil na Instagramu.
Zdroj: Profimedia
Moderátor zprávu oznámil na Instagramu.

Oblíbený moderátor Leoš Mareš oznámil ráno na sociální síti radostnou zprávu. Jeho manželka Monika je již v pátém měsíci těhotenství a nadšený pár se tak již v březnu dočká prvního společného potomka!

Manželé jsou již tři roky, během kterých se o dětech jistě bavili nesčetněkrát. Teď ale dle všeho přišla ta nejvhodnější chvíle. Leoš Mareš a jeho manželka Monika Marešová se dočkají svého prvního společného potomka! Radostnou novinku moderátor oznámil na sociální sítí, kam přidal fotku čápa nesoucího miminko. „Klokan přiletí v březnu,” napsal v příspěvku a okamžitě se strhla mela. Během několika málo hodin snímek sklidil desetitisíce lajků a radost v komentářích vyjadřovali jak fanoušci moderátora, tak jeho kolegové. 

Chlapeček, nebo holčička?

Žádné další informace příspěvek neobsahoval, Mareš se však posléze přece jen o jisté detaily podělil v ranním vysílání své domovské stanice Evropa 2. Tam mimo jiné uvedl, že je jeho manželka v pátém měsíci těhotenství a miminko by mělo přijít na svět koncem února. Šťastný pár prozatím nezná jeho pohlaví.

Monika Marešová se tak poprvé stane maminkou. Leoš Mareš má z předchozího manželství dva syny Jakuba a Matěje. 

Leoš Mareš a Monika Marešová se dočkají společného potomka:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky