Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dojemné setkání Marešových dětí: Nechtěl jsem tlačit, překvapilo mě to

Leoš Mareš
Leoš Mareš
Zdroj: Profimedia
Leoš Mareš

Leoš Mareš je již několik měsíců hrdým otcem dcery Alex, kterou má se svou manželkou Monikou. Z předchozího vztahu má ještě slavný moderátor dva syny a nedávno došlo na seznámení chlapců s mladší sestřičkou. Jak Marešovi synové malou Alex přijali?

Leoš Mareš s manželkou Monikou přivítali letos v březnu vytouženou dceru Alex a oba si rodičovskou roli naplno užívají. Zatímco pro Moniku Marešovou je to první potomek, Mareš je již zkušený otec, jelikož má z předchozího manželství dva téměř dospělé syny.

Moderátor ale na seznámení starších chlapců s nejmladší dcerou nijak nespěchal a synové ji poprvé viděli teprve nedávno.

Mareš totiž nechtěl své potomky k ničemu tlačit, o to více byl ale příjemně překvapený, jak Matěj a Jakub na sestřičku reagovali.

Viděli Alex až po čtyřech měsících

"Syny jsem s dcerou neseznamoval nějak programově. Viděli Alex až po čtyřech měsících. Řekl jsem jim, že když ji budou chtít vidět, mají si o to říct. Nechtěl jsem je do toho nutit," prozradil Leoš Mareš v rozhovoru pro Život ve hvězdách.

Známý moderátor prý nechtěl nijak tlačit na pilu a čekal, až si k sobě sourozenci sami najdou cestu.

"Sám jsem si říkal, že když k sobě najdou v budoucnu cestu, je to jejich sestra a budu rád. Ale nechtěl jsem to organizovat stylem teď budeme všichni dohromady jedna velká rodina. A překvapilo mě, jak moc to kluci první setkání prožívali. Chovali ji, jezdili s kočárkem, samozřejmě mi to přišlo dojemné. Ale nechtěl jsem to vůbec tlačit," dodal hrdý otec. 

Synové Mareše jsou prý ze sestřičky nadšení

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky