Leoš Mareš má se svou maminkou krásný vztah a tak na svátek všech matek nahrál domácí video, kde probral své dětství.

„Jsme tady v pokojíčku s vnučkou, tady je moje obývací stěna, matko! Jsi moje matka! Tak jaký to bylo být moje matka?“ vtipkoval moderátor a přitulil se své mamince do klína.

Ta zprvu syna začala chválit, že byl zlaté dítě a ani neměla potřebu ho nechat nikým hlídat. „Dobrý, ani jsem nechtěla, aby tě někdo hlídal, jsem si tě chtěla užívat!“ pochvalovala si paní Marešová.

Na to se jí syn zeptal, zda to myslí skutečně vážně. „Jo, akorát když si byl nemocnej a musela jsem do práce, tak hlídala babička Hana,“ opěvovala dál svého synka.

Mareš se ale nedal a snažil se z ní vydolovat nějakou pikantnější vzpomínku. „Já jsem ale hrozně zlobil, ne?“ pokračoval Leoš v popichování.

„Zlobil jak kdy, ve škole jo, strašně,“ kápla Marešová božskou, že výchova nebyla tak jednoduchá, jak zprvu tvrdila.

„Na gymplu tvoje učitelka odněkud dojížděla a ona chodila na nádraží a když se blížila ke mně, tak bych se nejradši vygumovala,“ přiznala Marešova matka, která se učitelkám raději vyhýbala obloukem.

„To bylo pořád: Paní Marešová, on ten Leoš... a co jsem jí měla říct? Jednou jsem tě dokonce strašně zmlátila, ujely mi nervy,“ svěřila se žena, která dala život nejúspěšnějšímu moderátorovi u nás.

Stížnost za stížností

Zároveň Marešová dodala, že jablko nepadlo daleko od stromu a divoké geny nejspíš zdědil Leoš po ní.

„To byla stížnost za stížností, ale máš to po mně. Já jsem taky vyrušovala, takže Marešová vyrušovala a Mareš taky,“ uzavřela s úsměvem.

Stejný den se pak ještě Leoš pochlubil svou babičkou, která si postěžovala na jeho nový, krátký účes.

„To nejsi ty! Opovaž se takhle střihat. Jinak si hezkej, ale ty vlasy mi zkazily. Takhle bych ti to i sama udělala. Já tě nemůžu pořádně chytit za vlasy,“ pobavila moderátorova babička.

Dobré vztahy nemá moderátor jen se svou vlastní maminkou a babičkou, ale také tchyní, která je ze slavného zeťáka naprosto nadšená.

Ačkoliv se Helena Harabinová zprvu obávala, aby Mareš nezlomil její dceři srdce, nakonec si ho velmi oblíbila.

„Velmi si rozumíme a vzájemně se respektujeme. Myslím, že to je důležité,“ řekla matka Moniky Marešové webu ahaonline.cz.

Související články