Leo Beránek starší je již druhým rokem spokojeně ženatý se svou o třiačtyřicet let mladší manželkou Kateřinou, kterou si vzal v Las Vegas.

Zeptali jsme se podnikatele, kam nejraději jezdí na dovolenou a dozvěděli jsme se, že v létě prý manželé zásadně neopouští rodnou zem a užívají si teplých dní na Slapech, kde vlastní loď.

„My to máme jasně rozdělené, v zimě milujeme dovolené v zahraničí a v létě jsme zásadně na Slapech, kde si užíváme loď,“ prozradil nám Beránek.

„Nikdy v životě bychom neopustili Českou republiku co se týče léta, protože nám to přijde úplně nesmyslný. Když je tady třicet stupňů, proč bychom jezdili do Španělska, nebo do Chorvatska, kde je taky vedro?“ podivoval se podnikatel nad tím, proč někdo létá k moři v době, kdy je hezké počasí i u nás.

„My si užíváme zahraniční dovolené až když je tady opravdu zima, to znamená od listopadu do konce března, to opravdu milujeme, třeba Karibik nebo kdekoliv na zaoceánských lodích a užívat si tu nádheru. Ale jinak opravdu milujeme Česko, to je tak nádherná krajina… to bychom opravdu nikdy neudělali opustit to tady a přesouvat se někam, kde je stejně stupňů,“ objasnil Beránek.

Leo starší se nám pochlubil, že je zapáleným kuchařem a rád své manželce dopřeje jídla, která sám vytváří.

„Já umím nehorázně dobře vařit, jsem největší kuchař a zbožňuju vaření,“ prozradil podnikatel a dodal, že samozřejmě se nevyhýbá ani návštěvám restaurací.

V místě, kde mají hrdličky ukotvenou loď, už mají oblíbené podniky, kam se rádi chodí posadit na romantický oběd či večeři.

Milujeme pražské restaurace

„Tam, kde máme zaparkovanou loď, tak strašně dobře vaří!“ vychválil Leo. Manželku ale pravidelně bere i do známých pražských podniků.

„Milujeme pražské restaurace v centru, obecně obcházíme všechny vyhlášené podniky. Nedá se říct, že bychom měli jen jeden oblíbený, milujeme všechny,“ vysvětlil Beránek.

Dvojice si řekla své ano v Las Vegas v roce 2022 pár měsíců poté, co milionář poklekl a požádal vyzývavou krásku o ruku.

"Řekla jsem ano,“ napsala tehdy Kateřina na Instagramu k fotografii se zásnubním prstenem. V pozadí byl také vidět medvídek z růží a kamínky.

„Svatba proběhla už v říjnu a byla super. Už jsme zpátky doma z Las Vegas,“ potvrdil tehdy Beránek veselku webu Expres.

Leo starší je otec nechvalně proslulého Lea Beránka, který aktuálně sedí ve vězení kvůli napadení z roku 2018 a odpykává si šestiletý trest.

Jelikož ale účastník Hotelu Paradise, kde přímo před zraky kamer souložil s tehdy ještě neznámou influencerkou Nelou Slovákovou, propašoval do cely mobil, pobyt za mřížemi si prodloužil o další rok a ven by se měl dostat v roce 2025.