Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Raper Baránek z Hotelu Paradise je ve vězení. Jeho žena zkrásněla a září štěstím

Leo Beránek
Leo Beránek
Zdroj: profimedia

Connie Beránková je asi jediná žena, která s Leo Beránkem vydržela a počala s ním dceru. Bývalá pornoherečka musí mít pro strach uděláno, jelikož neúspěšný raper a účastník reality show Hotel Paradise je vyhlášený agresor. I proto nikoho nepřekvapilo, když ho odsoudili na šest let za ublížení na zdraví, vyhrožování se zbraní a výtržnictví. Nutno podotknout, že Connie bez něho jen kvete.

Do Beránka se Connie musela bláznivě zamilovat, jinak by to po jeho boku zajisté nevydržela. Důkazem toho je, že spolu mají dceru. O tu se dle sociálních sítí rádoby raper ukázkově staral, ale realita byla dost možná jiná.

Beránek si dělal co chtěl a obrážel jeden večírek za druhým. Kdyby se na veřejnosti choval, jak měl, dalo by se mu to ještě odpustit, ale Beránek je agresor, který nevydrží v klidu. Konflikty údajně i rád vyvolává. Soud ho nakonec poslal na šest let do vězení.

Beránek má na kontě tři incidenty, z nichž opravdu mrazí. První útok se odehrál 1. května 2018 před pražským klubem Ateliér, kde Beránek praštil soka do hlavy a když chtěl vstát, tak ho ještě nakopl do obličeje. Muž rázem ztratil vědomí.

V dovolání k Nejvyššímu soudu řekl, že kop byl automatickou reakcí naučenou z tréninku thaiboxu. „I zažité pohyby vůli podléhají a jednající osoba je podle svého uvážení může provést či naopak neprovést, přerušit, pozměnit apod.,“ stálo v usnesení soudu dle portálu novinky.cz.

Connie Beránková Connie Beránková Zdroj: Instagram

Pár dní po prvním útoku Beránek srazil z lavičky muže, jenž chodí o berlích. Mladíka, který se napadeného zastal, měl zbít teleskopickým obuškem a dalším hrozil, že jim zastřelí psa. Účel toho všeho byl útok na dealera, který mu prodal špatnou drogu.

Do krve muže Beránek zkopal už v roce 2013. Rozlítilo ho, že dostal anticenu Zlatý David a potřeboval předvést, jaký je drsňák. Na pódiu pak poplival moderátora, nadával kritikům a venku pak zmlátil kolemjdoucího. Záchranku mu zavolala jedna z přítomných zpěvaček.

„Leo Beránek se tam totálně vyjel. Když si přebíral cenu na pódiu, tak měl asi hodinový monolog o tom, kolik si vydělal, jací jsou kritici hovna a podobně,“ popsal událost jeden ze svědků v pražském klubu Roxy.

„Z ochranky tam byli dva lidi. Bouchačů třikrát tolik, takže se radši klidili,“ dodal svědek dle portálu iDnes.cz. Skoro jako kdyby neměl Beránek, co jiného na práci, než vyvolávat rozpory a mlátit náhodné chodce.

Je tedy s podivem, že s někým takovým Connie zvládla vychovávat dceru. Pravdou je, že občas vrkali jako hrdličky a jindy to zase vypadalo na rozchod. „Láska je způsob, jak poznat sám sebe. Co všechno jste ochotni riskovat a co všechno si nechat líbit,“ napsala Connie na sociální síť. Nutno podotknout, že bez Beránka je nyní krásná jako nikdy.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky