S krásnou brunetkou Kateřinou se brali loni 17. listopadu, již brzy tak oslaví své první výročí jako manželé. Přirozeně se tak nabízí otázka, jak na svůj velký den vzpomínají. ”Největší bomba, vzpomínáme na to každý den. Určitě bychom to chtěli zažít znovu,” prohlásili oba dva svorně a bylo znát, že jsou stále velmi zamilovaní.

Svůj vztah považovali ale již před svatbou za velmi speciální, a tak jsou toho názoru, že veselka byla spíše logickým vyústěním, než zásadním přelomem. “Neřekla bych, že by se tím manželstvím něco změnilo. Jsme spolu pět let a jsme spolu pořád, každou vteřinu,” prozradila usměvavá Kateřina Beránková.

Na nervy si zatím nelezou

Přestože spolu tráví spoustu času, nemají manželé pocit, že by si už vzájemně lezli na nervy. “Vůbec ne, naopak. Ona na mě volá na mobil, kde jsem, protože mě nevidí, a já jsem jen v jiné místnosti. A já to samé,” vyvedl všechny z omylu Leo Beránek starší.

Dvojice si nyní užívá bezstarostný život a práci aktuálně neřeší vůbec. “Jsme manželé v důchodu, užíváme si,” vysvětlil Beránek, který pracoval po celý život, a tak spolu se svou krásnou ženou nyní sklízí plody své práce.

V budoucnu je nicméně jedna příjemná povinnost možná čeká. Pomalu totiž začínají pomýšlet na založení rodiny. “No tak to je jasné. Když se lidi milují, tak vždycky spolu chtějí dítě. Jen čekáme na správnou chvíli, protože ještě máme naplánované nějaké delší cesty a dovolené, tak aby moje paní nejela takhle s břichem. To by nás nepustili ani do letadla,” sdělil pro Kafe.cz Leo Beránek. Jejich dovolené budou opravdu velmi pestré a nabité. “Jedeme do Ameriky trochu cestovat, všude, potom do Asie, různě,” uzavřel Leo Beránek.

Dvojice si vyrazila do salonu krásy

Redakce Kafe.cz sympatickou dvojici potkala na slavnostním 18. výročí otevření salonu Pretty women & men, který vede majitelka Renata Hawaz. Jeho specialitou je procedura, při které se na tělo upevní speciální popruhy. Ty poté elektrickým proudem stimulují svaly, zatímco klient odpočívá v leže.

“Tenhle salon byl mezi prvními. Ještě ta možnost byla v Kutné Hoře a v Příbrami. V praze byl ještě jeden, ale již před lety skončil. Není jednoduché si to udržet, protože je to franšíza, a tak se s tím pojí další náklady,” vysvětlila majitelka podniku s tím, že samotná technologie pochází ze Skandinávie a do jejích rukou se rády svěří také mnohé celebrity, mimo jiné zpěvačka Bára Basiková, která byla jednou z jejích prvních klientek.

Související články