Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zpěvačka Lenny hvězdou Times Square: Září tam na billboardu za obrovské peníze

Lenny a její matka Lenka Filipová
Lenny a její matka Lenka Filipová
Zdroj: Profimedia.cz
Lenny a její matka Lenka Filipová

Ewa Farna, která zdobila obří plochu na Times Square před měsícem, byla nahrazena oblíbenou zpěvačkou Lenny, která se tak stala druhou českou hvězdou v řadě, jíž společnost Spotify v rámci kampaně Equal pronajala billboard za 100 tisíc dolarů na den.

Dcera zpěvačky a kytaristky Lenky Filipové, která zářila hlavně v osmdesátých letech, vystřídala Ewu Farnou, a stala se tak druhou Češkou, která má pronajatý obrovský prostor na nejznámější ulici v New Yorku. Den pronájmu této plochy vyjde na částku okolo 100 tisíc dolarů.

Hudební společnost Spotify je známá tím, že bojuje za práva žen, proto si v tomto duchu vybírá umělkyně, kterým následně dopřeje privilegium zářit na billboardu v New Yorku. Do playlistu se Lenny dostala s písničkou Overdosed.

Lenny žije už tři roky s raperem Marpem

Lenny je u nás v poslední době kromě tvorby známá tím, že žije s raperem Marpem. Ten kvůli ní opustil rodinu s dvěma dětmi. I ona se kvůli němu rozešla se svým dlouholetým přítelem Ondřejem Fiedlerem.

„Rád bych vám chtěl oznámit, že jsem potkal Lenku (@lennyfilipova), se kterou teď tvořím pár. Byl bych rád, kdybyste respektovali moje soukromí, víc se k tomu vyjadřovat nebudu. Díky,“ napsal tenkrát Marpo na Instagram.

V zimě pár oslavil třetí výročí, ale na dítě mají prý ještě čas. Otakar „Marpo“ Petřina není žádný záletník. Se svou předchozí ženou byl 18 let a dle svých slov si jí velmi váží, a kdyby se do Lenny opravdu nezamiloval, nikdy by ji neopustil.

Ewa Farna na stejném místě před měsícem

I Lenny si teď může vážit ještě víc, protože být na takovém reklamním poutači na jednom z nejslavnějších míst světa je pocta. I Ewa Farna byla samozřejmě ze svého umístění na Times Square nadšená. 

Ta se na playlist dostala se svou písní Tělo. Spotify na této lukrativní ploše propaguje sérii playlistů, kde vystupují nejvýraznější umělkyně z celého světa.

„Ačkoli zatím nedokážu říct, zda se to podepsalo na poslechovosti, v Americe je velká spousta Poláků i Čechů, takže věřím, že to je super věc do mého CV, obrovská radost a egobooster,“ řekla pro forbes.cz Ewa.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU