Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lenka Vlasáková se vdala za Jana Dolanského. Pár dní před svatbou ale plakala

Lenka Vlasáková a Jan Dolanský
Lenka Vlasáková a Jan Dolanský
Zdroj: Profimedia
Lenka Vlasáková a Jan Dolanský

Dlouhých devatenáct let spolu žili jako partneři, až do toho konečně praštili a přišla svatba. Lenka Vlasáková a Jan Dolanský o sňatku mluvili v minulosti častokrát, ale snad kvůli pracovní vytíženosti na něj nikdy nebyl čas. Když se ale konečně daly věci do pohybu, Lenku Vlasákovou zachvátil pláč. 

Herci Lenka Vlasáková a Jan Dolanský tvoří jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. Společně vychovávají čtyři děti. Dceru Sofii, kterou má Vlasáková z prvního manželství s výtvarníkem Egonem Tobiášem, a pak společné syny Johana a Maxe a dceru Amélii. Přestože dlouhá léta fungují jako spokojená rodina, vždy jejich vztahu něco chybělo – svatba. 

Předchozí pokusy selhaly

O svatbě či zásnubách Lenky Vlasákové a Jana Dolanského se v minulosti spekulovalo již mnohokrát. Nikdy k tomu ale nedošlo. „Párkrát jsem už Lenku žádal o ruku, ona vždycky řekla jo, ale vždycky to nějak selhalo, asi přišly jiné povinnosti,“ nechal se podle webu iDNES.cz v pořadu 7 pádů Honzy Dědka slyšet Dolanský. Poslední zásnuby, ty pravé, které konečně vedly ke sňatku, nebyly úplně romantické. 

„Byli jsme týden na chalupě, sami bez dětí. Začali jsme o tom při jedné večeři mluvit. To byl asi čtvrtek. V pondělí jsem se Honzy začala ptát, jestli to nepůjdeme zařídit, a Jenda se mě zeptal: ,Proč?‘ To mě hodně rozplakalo,“ nechala se slyšet Vlasáková. „No, a mně to došlo, tak jsem jí řekl, ať si sedne do auta a jedeme,“ pokračoval Dolanský ve vyprávění historky o tom, jak vypadaly jejich poslední dny před svatbou.

Vlasáková si na nové příjmení stále nezvykla

Jejich svatba by se dala považovat za takovou „hurá akci“. Když totiž přispěchali za starostou a oznámili mu, že se chtějí vzít jen za několik málo dní, způsobili mu tím menší šok. Nakonec ale vše dobře dopadlo a herci se tak po dlouhých letech konečně vzali. Na nové příjmení si ovšem Vlasáková ani po několika měsících od sňatku stále nezvykla. 

„Jsem Dolanská Vlasáková. Teď u doktora mě vyvolali jako Dolanskou, a já seděla a čekala, než mi došlo, že je to na mě,“ smála se herečka. „Já jsem Dolanský, ale často mi říkají Vlasáku. S tím mám spoustu pěkných historek,“ dodal ještě v oblíbeném pořadu Jan Dolanský.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky